Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
Zavrsio sam pcb za kameru i narucio, trebalo bi da je ok. Moram prepraviti cnc fajl, dodao sam sa frontalne strane IR led diodu, dugmici su na drugom pcb iz arhive, tasteri ce biti izdignuti toliko da mogu da izvire kroz poklopac kojeg cu na kraju da radim kad sve ovo zavrsim, ovakvi kvalitetni tasteri i 6500k led diodice da sijaju izmedju svakog od njih u nadi da ce ta svetlost da probije kroz tu plavu silikonsku gumu (pod uslovom da je providna, deluje da jeste : )). Na pcb je dodat i DSI konektor tako da pcb moze da se koristi i za nesto drugo, mali IO board za CM4.

Edit:
zezno sam stvar! Zaboravio sam da sherujem IR led diodu sa CM4 , moram docrtati pa ponovo naruciti. : (
Edit:
dopunjeno, dodao sam level translator sa 5V na 3.3V i povezao sher ir diode sa cm4 tako da power button na daljinskom ce da odradjuje pic a sve ostale daljinske komande cm4, dole su aktuelni fajlovi. Poklpac kamere ce morati da bude specijalan, da bude i kao hladnjak cm4 modulu, tu ne smem da pogresim : )


Attached Files
.png   Schematic_Camera_2024-04-04.png (Size: 256,18 KB / Downloads: 9)
.rar   camera_gerber_bom_scheamatic_04.04.2024.rar (Size: 433,22 KB / Downloads: 3)
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by savan - 04-04-2024, 05:26 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 13 Guest(s)