Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
Kamera ima sa lijeve i desne strane rupu, sada sam stavio adapter na drugu stranu da se vidi logo kamere i slika je sada kako treba, prije je bila okrenuta. Kamera ima brdo opcija i auto focus, ali trebam kupiti tj naci jednu led sa filterom da bi slika bila top. Inace ovo ovako radi i jako sam zadovoljan sa svime jer sve je ugodno za rad.

Inace taj adaper me ugodno iznenadio kako je profi odradjen i napravljen u mm navoji, sve sam rukom zategao i sve je cvrsto i ne mrda nigdje, a drzi kameru M6 navoj a kamera ima 600grama, dok stalak max 2kg moze nositi, sto je meni vise nego dovoljno.

Mene je stalak, adapter, mikroskop, pinceta, bezicni mis i hdmi kabel sa adapterom, stalak izasao 350eura, sto je odlicna cijena za dobiveno.

Tako da sam jako zadovoljan iako sam dugo vremena odgadjao kupnju kamere i stalka jer nisam znao sto da trazim a htio sam kupit komple sa imx385 kameru za te novce i dobro da nisam jer sad imam 4k na 60fps Smile
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by ronovar - 04-03-2024, 10:47 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 30 Guest(s)