Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
Kamerica sa CM4 ima da bude tip top! Osmslio sam je dobro i jednostavno za montazu, i pcb sam na pola vec odradio, ostaju mi dugmici od gore da poredjam i na kutijici da nacrtam rupe za prikljucke i poklopac, kad narucim kameru prvo da joj uzmem dimenzije jer ne znam kada se skine postojeci c-mount treba da je od gornje povrsine c-mount do senzora 17.5mm fokal distance i da docrtam na kutiji montaznu rupu i rupice za stezne saraafe, kamera ce imati i wifi antenu : ) Na poklopcu cu ostaviti jedno ostrvo koje ce da naleze na cpu kako bi se cm4 modul hladio kako treba. Brend YU3MA, logo foruma, model CM4 4K, boja tamno siva mat sa belim fontom. : ) Dobro sam se istrosio ovog meseca pa cu malo da oladim strasti ali cu je sigurno praviti cim resim, verovatno uskoro : ) Jedina stvar koja me brine jeste dali ce navoj odgovarati, uradjen je na rupi 24.65mm i dok je dosao navoj to je sad na 25.3mm x 0.75mm od navojka do navojka, valjda ce biti ok.

kuitijica je dimenzija 75x75x25mm + 10mm c-mount (75x75x35mm)


Attached Files Thumbnail(s)

Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by savan - 02-23-2024, 03:51 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 35 Guest(s)