Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
Stogli usb flex kablovi, postavio sam dva usb porta u kutijicu i jos izbusio rupe na kutijici za usb portove, medjutim kada sam prikljucio usb kablove dosao sam do toga da musku usb prikljucak kabla je jako loseg kvaliteta, poceo buzir da se vrti kroz jeftinu plastuku prilikom okretanja, dok zenski kraj prikljucka je ok, izbusio rupe na kutijici bezveze. Onda sam presekao usb kablove, sklonio oba muska konrktora i direktno ugurao buzir u kutijicu na zalost kroz onu rupu gde je usb pa sam morao to dobro da zalijem toplim lepkom, koliko ce da drzi ne znam, sa sada funkcionise. Danas mi se nesto nije radilo nista, otkud sam i uzeo da radim, znaci kad sam zalio topli lepak setio sam se da sam krajeve usb-a direktno zalemio na dolaz umesto na -MOTOR pwm-a, pa sam onako bezvoljno i zamalo da pobacam sve topio ponovo taj lepak, jedva dodjoh do zica da ih prelemim, prelemio i konacno nakon dva sata posla a trebalo je da bude krace : ) uspeo nekako da osposobim, koliko ce trajati videcemo, sprdacina  : )


Attached Files Thumbnail(s)

Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by savan - 01-30-2024, 05:36 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)