Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
Odlicno!

Ja za sada cu kupit bijelu kameru i mikroskop 50x koji si i ti kupio a stalak ce ostat na poslu starinski samo nosac za kameru cu trebat adapter sredit.

Mislim da je to vrh tehnologije za best buy.

Sto se tice nosaca to cu kad bude vise loce proucit sto se nudi pa cu onda kupit zasada nemogu sve zamjenit boljim.

Na poslu imam ips samsung 27" i boli glava od te ips, meni odgovara 24" taman ali cekat cu kad se skupi lova i da bude amoled 24" samsung i 4k 60fps tako da kamera i amoled budu sinkronizirani sa 60fps jer onda je lag nepostojeci.

Od fume extractora i drzac pcba raznih mobitela tableta laptopa i to ce trebat nac nesto sto je korisno i ubrzava rad i stedi vrijeme.

Kod 4k pro mi se ne svidja sto ima manjak opcija i jpg je kompresiran sa sumom, i jos daljanski...ova bijela kamera ima usb za mis i usb stick pa volim da radim recordi g dok odlemim i lemim da mogu pogledat kako je chip bio okrenut i ostale sitnice na komponentama ako zatreba replay videa.

Umjesto daljanskiga bihela kamera ima bezicni usb mis pa sa njime je lakse i imas pristup svim opcijama..zgodno je manual focus..oznacis misem na kameri pcb koji zelis zoom...i kamera napravi autofocus Smile
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by ronovar - 01-25-2024, 04:51 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 8 Guest(s)