Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
cm4=50eur, kamera=67eur, io board diy nekih 30eur, cnc,eloks,silk,prevoz nekih 70eur, ukupno malo vise od 220eur, a sta dobjes, dobijes solidnu kameru necu reci da je vrhunska ali je sigurno bolja od mos 4k pro, dobije se linux mashina i mogucnost da radis sta god ti padne na pamet, da dodas mali mikrofon u kameru na primer i na glas da joj zadajes komande na primer : ), svasta moze sto sa kupovnom moze samo da se sanja. Mislim ko voli i ko ima vremena za tako nesto, ja sam nebi mogao, morali bi se podeliti ko bi sta odradio, meni je jako mrsko da radim u C jer ni onaj moj projekat nisam zavrsio a to me ceka u saviola 2 projektu tako da ja bi mogao da se pozabavim pcb-om, kamerom i da nacrtam kuciste, za ostatak neko ko poznaje graficko okruzenje moze da se pozabavi integraciji menija sa modifikacijom raspistil i raspivid i eventualno jos neko ili nekoliko vas za integraciju svega ostalog sto vam padne na pamet, recimo komande glasom, "zumiraj, odzumiraj, svetlogore, svetlodole... : )
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by savan - 01-24-2024, 07:58 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 25 Guest(s)