Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
(01-24-2024, 04:53 PM)ronovar Wrote: Savane sto mislis o ovoj kameri? Pise da ima sony imx senzor sto je trebala tvoja kamera da ima.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
€192.62  5%OFF | RisingCam 4K UHD 30fps bulit-in SONY imx678 1/1.8" sensor HDMI and USB output digital industrial microscope camera with C mount
https://a.aliexpress.com/_EQEaabP

Pogledaj gui za podesavanje kamere, ima brdo opcija...jest duplo skuplja od tvoje kamere ali ako se uhvati koji popust i original je vrijedno je novca...ovo mi izgleda da je original jer su senzori imx koji je u kameri oko$200

Sve je to pitanje! I na ovoj prodavac tvrdi da je isti taj SONY imx678 senzor, mozda jeste a mozda i nije, isto i na mojoj kameri mozda jeste a mozda i nije, ko bi to znao. Mislim da kameru treba kupiti od pouzdane firme i nikako preko Ali! Mora da se zna proizvodjac i da postoji link do proizvoda koju nudi isti taj proizvodjac, recimo ova mechanic 4k pro ima proizvodjaca sa imenom KOOSTR ali ajde nadji link do te kamere pa nema cak ni link do proizvodjaca : )

Na Ali tvrdi da je senzor SONY imx678 a video si sliku sto sam okacio i sta pise na kutiji koji je senzor na kameri? Tako da nista od Ali kada se kupuju ozbiljne stvari, sve je to tamo neozbiljno.
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by savan - 01-24-2024, 04:57 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 14 Guest(s)