Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
Nebi ja bas da otvaram kameru za koju nisam siguran kako se otvora, druga je prica da su vidljivi srafovi kao sto nisu onda bi vec mogao da je otvaram, ali ovako sto bi unistio kameru koja radi dobro svoj posao, samo mi fali dobro svetlo, moja soba je malo mracnija i nemam podjednako svetlo svuda u prostoru kao kod ddanijel, kod njega se jasno vidi da bi njegova kamera odlicno radila i bez svetla ispod kamere, pa tako kad i kod mene dodje svo potrebno svetlo bice to dobra kamera za rad! Nemojte da gledate one skrinshotove, nije takva na ekranu, dobra je to kamera. Gledaj, niko ne garantuje da u kameri postoje TX i RX, takodje niko ne garantuje i da je u ramdisku omogucen serijski izlaz cak i u slucaju da postoje ovi pinovi, tako da je necu otvarati nema potrebe da to radim. Gore iz prilozenog moze se zakljuciti da ima omogucen na moje iznenadjenje RNDIS pa cak i svoj SSH secure server sto je znak da je u pitanju nesto ozbiljnije u kameri neki verovatno Linux operativni sistem. Mene samo zanima koji je senzor unutra nista vise od toga, takodje me zanima zasto te kamere nema na Mechanic sajtu a ima isti naziv kao da su je pravili Mechanic
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by savan - 01-24-2024, 03:42 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 22 Guest(s)