Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
Osposobio sam kameru da mogu da radim, pogledajte kako to lepo izgleda kada je veca povrsina na ekranu i koliko je lako raditi sa duvoljkom kad se vide ohoho okolnih komponenti milina jedna, zanemarite piksele to je takav skrishot ne razumem zasto su toliko puno kompresovali jpeg ne svidja mi se skrishot ali bolje je na ekranu nema toliko naocigled piksela, samo da vam pokazem kako izgleda WD=250mm (slika1) ili slika 3 = wd=350mm cak i bez svetla. Zanimljivo je sto mikroskop moze da radi i na WD=20mm (moze i jos manje), druga slika slikano pod uglom, tako da mogu reci za razliku od crnog mikroskopa ovaj sa zlatnim okvirom je babaroga u svakom smislu, sa crnim mikroskopom pitanje i sa dodatnim socivima da moze ovo da se postigne da moze i jedan i drugi wd! Kamera, i nisam nesto preterano odusevljen, ili je fake senzor ili je marketing odradio svoje, i dalje mislim da je cak i ona stara mikro rpi kamera bolja od ove kamere.


Attached Files Thumbnail(s)

Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by savan - 01-23-2024, 03:06 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 21 Guest(s)