Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
Nisam sad bas siguran jer sam prvo hteo da kupim onu Mechanic RX-510, imala je dobar feedback, ali dobro je sto nisam jer bi me nervirao autofokus, ne treba mi autofokus, pitanje bi bilo i dali moze da se iskljuci autofokus : ) sve u svemu zadovoljan sam kupovinom ove kamere, odlicna je ona! Sto se ekrana tice, pokusavam da nadjem neki ekran OLED ali izgelda da ne postoji tako nesto, ne znam stvarno, ni dali je bolji VA ekran ili je bolji IPS, jedni kazu jedno jedni kazu drugo, VA navodno ima bolju crnu boju i tu je crna boja stvarno crna boja ali kod IPS nije skroz crna nego je vise na sivo, ali opet kod IPS su boje navodno bolje nego na VA, i sad ajde ko tu moze biti pametan, videcu najverovatnije cu licno da idem u kupovinu monitora umesto sto sam planirao da ga kupim online, sto ti kazes malo je to rizicno kupiti, ja vec imam jedan koji mi kvari oci neki AOC, isto bio jeftin i ja ga kupio.

edit: ima nekih oled monitora LG UltraGear OLED GS95 / GS96 (32GS95UE) , 0.03ms response time, kontrast 1500000:1 : ) ali cena je nimalo mala : ) Ne znam dali da kupujem monitor ili da sacekam, nema sad neki izbor monitora od dvadesetak incha, pogotovo ne 4k, mozda sacekati pola godine da se pojave na trzistu

Jel sad trenutno imas neki drugi monitor koji ti ne smeta ocima? Koji model?
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by savan - 01-17-2024, 05:48 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 59 Guest(s)