Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
Treba mi klasican monitor kvalitetan, nikakvi zakrivljeni ekrani i kojesta, samo da je pregledan, dobre boje da ima, kontrast, bela boja da bude bela boja a ne zuta ili roza... Kako ti se cini ovaj gore monitor sto sam postavio link? Meni deluje da je ok? Pazi kamera je snimila u JPG formatu na sd karticu, mi ne znamo koji algoritam je implementiran u kameri za snimanje na sd karticu, po velicini fajla rekao bi da je najmanji moguci kvalitet upotrebljen za jpeg da nebi puno zauzimalo mesta na kartici i da stane vise slika, drugaciji je format preko hdmi, moze samo da bude bolja slika na ekranu nego kada je konvertovana u jpg pa na sd karticu, na monitoru je sasvim drugacija slika, meni se svidja preglednost i boje. Kamera nije neka high end odmah da se zna, i dalje mislim da nije nesto puno bolja cak ni od one malene pi kamere, bolja jeste ali ne nesto preterano, mogu samo da zamislim ovu novu pi kameru sa c mountom verujem da bi bila vrhunska jer je koriste za fotografiju i trebala bi da je odlicna, malo mi je i zao sto je nisam kupio ali bese mu, nisam imao vise volje da se mlatim oko toga, treba mi za lemljenje jedna kamera i ova je odlicna nije mi zao sto sam je kupio, odlicno ce da me sluzi. Razmislicu dali cu da napravim jednu diy kameru sa CM4 i pi novom kamerom u aluminijumskom kucistu, to nebi bilo lose a ostvarivo je! Zum kamere ove Mechanic nije od neke koristi, pravi piksele kada se zumira kamerom, mada ne vidim potrebu uopste da ima taj digitalni zum, to mi je totalno bez veze.
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by savan - 01-17-2024, 05:30 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 12 Guest(s)