Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Electronics WorkBench - alati koje treba imati svaki elektronicar
#32
Iz prakse bi rekao da se zaobiđu ove spužve sa vodom. Pogotovo ako netko misli lemiti 24/7 365 dana u godini. Do prije 3 godine kada sam lemio tu i tamo mokra spužva nije predstavljala nikakav problem. Evo u zadnje tri godine kako sam napokon složio radionu i kako stalno lemim mokra spužva je došla na naplatu. Prijatelj od koga sam kupio novu wellerovu WX2 stanicu mi je lijepo rekao da koristim onu žicu za čišćenje, ali ne, ja po svome. Nakon dvije godine mi je vrh koji koristim 90% vremena otišao vrit, a njemu koji lemi jedno 2-3 više od mene još je uvijek kao nov. Oboje imamo iste lemne stanice, iste ručke, iste vrhove.

Naravno svatko može isprobati na svojem lemilu što mu najviše paše i odlučiti što će koristiti. Zapravo, najbolje se vrh očisti sa onim papirnatim ručnicima jer papir baš fino obriše vrh, ne ostane ništa na njemu i vrh ne trpi nikakve promjene temperature,ali to baš i nije ekonomično riješenje.
Reply


Messages In This Thread
RE: Electronics WorkBench - alati koje treba imati svaki elektronicar - by Khadgar2007 - 01-05-2024, 04:01 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 10 Guest(s)