Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
Potpuno si u pravu!

Linkove sam postavio da se vidi koliko kinezi deru cijene od 100 eura i to ne vrijedi te novce.

Razmisljam i ja slicno da kupim 2komada fleksibilna crijevca svaka sa 3W led 6500K koja imaju montazne vijke vec na sebi, onda nacrtat svoj pcb sa pic ili avr odradit sa rotary enkoderom koji kad se pritisne jedanput tipka radi se ON/OFF ledica, a okretanje lijevo/desno mjenjamo brightess ledica. Trecu funkciju long press rucke rotacijskog enkodera treba da se doda npr. pali/gasi prvu led ili drugu led fleksibilnog crijeva.

U fusion360 nacrtat onda finu kutijicu da bude kopija mos4k pro sa bojom i izgledom, staviti samo rupu u kutijici za rotary encoder rucku, nataknuti fino knob lijepi i usbc da se stavi na kutiji da se usteka jer usbc moze gurat silne ampere a nama treba 5V i 2A i to fino zaokruzit sa avr ili puc pwn i citanje rotary encodera i to je to.

Kutijicu postavit kako si i napisao ispod imos4k pro kamere.

Dali ima gotovo takvo nesto za kupit ili ima open source projekt pa da se krene crtat sch, pcb, fw i kutija?

Sto mislis o tome? Mislim da bi se takav diy projekt dao napravit za 50eura?
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by ronovar - 01-03-2024, 06:49 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: Leonardo, 16 Guest(s)