Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Electronics WorkBench - alati koje treba imati svaki elektronicar
#11
Obe su dobre, mada je T3A novija i koristi noviju ručicu.
Ručice su slabija strana ovih i ovakvih stanica-desilo mi se da posle nekog vremena počne da se gubi kontakt između kertridža i ručice. Kertridži su različitog kvaliteta. Jedan primerak za T245 je otkazao posle mesec dana, a drugi na istom mestu radi više od godinu i po (mogu da pogledam u istoriju kupovine koji je prodavac). Kupio sam posebno obe stanice jer mi se nije sviđao izbor kertridža uz stanicu. Tebi se sviđa knife vrh, a ja ga skoro uopšte ne koristim.
Možda je dobro rešenje kupiti stanicu posebno i posebno originalne kertridže i ručicu. Mada, koliko se sećam na mom primerku T3A sam morao da prerađujem konektor na ručici da bi htela da radi.
Uz malo pretrage može se pronaći sa ne tako velikim šipingom(mislim da Aliekspres ima različitu politiku vezi sa šipingom za različite države).
Solidno se ponaša u radu, a ima dosta testova (https://www.youtube.com/watch?v=26KXtHZqhMg )
Reko sam ti sve. a pomenuo te ne. ipak sada znaju svi. da si to ti
Reply


Messages In This Thread
RE: Electronics WorkBench - alati koje treba imati svaki elektronicar - by dlalkovic - 01-03-2024, 04:08 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 12 Guest(s)