Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
@ronovar one stalke koji si gledao su prvenstveno namenjeni za analogne binokulare ili kako da ih nazovem, nisu za kameru ako se ne varam. Ovo sto savan predlaze nije lose, sa druge strane ja sam sebi u kompletu uzeo ovaj najgori tip nosaca sa federima, vidi se na slici radnog prostora kod mene. Bio sam skeptican po pitanju tog nosaca, medjutim prejeftin je, a radi posao prilicno ok. Jedino sto mi je ostalo da ga sa radnog stola prebacim na zid, da ne bude spojen sa radnim stolom zbog vibracija i to je to. Meni vise odgovara ovako nesto jer gde god na desnoj polovini radnog stola da postavim pcb/uredjaj, mogu lako kameru da repozicioniram, dignem/spustim...
@ronovar ono sto si napisao da bi ti odgovaralo za lemljenje sa 10cm visine, tek kada budes imao montirano i probao da lemis ukapiraces koliko gresis. Jedino ako si slike gledao na telefonu pa ti je sve sitno, one slike koje sam izbacio pogledaj preko celog ekrana 22-24'' i shvatices koliko je to krupno na 10cm da je jako problematicno da mozak uskladi pomeraje ruke/lemilice sa onim sto oko vidi pri tom zumu !
Linux is like a wigwam NO Windows NO Gates and an Apache inside
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by ddanijel - 01-02-2024, 07:35 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 16 Guest(s)