Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
Ja mislim da continuous zoom znaci da na bilo kojoj distanci visine mikroskopa mozes izostriti sliku. Ako pogledas video vidis da kinez spustio mikroskop sa kamerom i da rotira lijevo/desno da zoomira in/out i slika je cista to znaci continuos zoom da na bilo kojoj visini mikroskopa od pcba mozes zoomirat in i out i slika je cista i kako treba.

Ja mislim da je to to sto se mikroskopa tice ostaje jos prema slikama staviti zastitnu lens dolje da se zastiti mikroskop a tu neznam sto staviti? Jel postoji lens 0x dakle da nista ne zoomira ni smanjuje nego je obicno staklo koje stiti mikroskop od lemnih dimova?

A za autofokus fino kupi kameru mos4k pro i miran si..jest da je rpi kamera 12mpixela a mos4k pro 8mpixela ali i 8mpixela je ocerkill za elektroniku tako da bih ja na tvom mjestu kupio novu kameru sa autofokusom pa u opcijama iskljucis kamere autofokus ako nezelis ili ukljucis.

Svi koriste imx385 i imaju servise a to je 2mpixela kamera i sretni svi..mi na forumu smo diybi biramo bolje za manje love Smile
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by ronovar - 01-02-2024, 04:22 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 22 Guest(s)