Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
Koliko se novaca dosad potrosilo na razvoj sa osnovnim funkcijama lemne stanice?

Jeftinije je kupiti gotovu AIXUN T3B za 153 eura gdje je sve fino poslozeno i jos preko usb-c upgrade firmwarea radis jer se koristi stm32 mcu u lemnoj stanici, a bugove prijavljujes kinezima preko aixun aplikacije.
Jedino elektrolite na smps bi trebalo zamjeniti jer su ultra jeftini sa 1000 radnih sati, dakle stawiti rubycon ili panasonic sa 10000 radnih sati low esr....

Kupio sam prosli mjesec AIXUN H310D za 255 eura i najbolje ulozeni novac koji sam ulozio...ima hw napravljen pristojno a fw se jos razvija ali ga mozes preko usbc ili wifi upgrade firmwarea....

I ja sam u mladim danima bio pun energije i znanja da napravim lemnu stanicu kao sto je aixun zamislio gui i funkcije ali uvijek nesto treba posebno ispolirati fw a i hw....pa kuciste..lemne rucke....ispadne skuplje kad se radi diy i trosenje vremena...

Inace imas na githubu fw extractani hex sa t3b pa upotrijebi isti mcu i iskopiraj pcb i imas punu kopiju t3b kontrolera

Kaze se da niko nemoze za gotov uredjaj nadmasiti kineza u cijeni Smile
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by ronovar - 10-15-2023, 09:41 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 25 Guest(s)