Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
100VA i mislim da stavim i zbog dimenzija a i sasvim dovoljno za lemljenje, mema potrebe vise od toga, 1-2W za pic,displej, elesktoniku, preostalih 98w za grejac. Miki, prvo da odradim pcb i da se uverim da (ne)valja, onda razmisljam nesto drugacije! Znam da ima boljih resenja. Mozemo pricati i predlagati, ja cu da upijam! Ja bi cak pravio i LLC sa ganFet i sa onim novim trafo jezgrima "transformers" kroz plocu gde je namotaj pcb vod, to mi je skroz zanimljivo! Ali ne znam! Gledaj cuk2 sim sto sam pokusao, ali sa nedovoljno paznje kroz google patent page, youtube... treba malo sesti i posvetiti se tome sa vise paznje, rezultat sima naravno nije uspelo jer se nisam dovoljno potrudio da razumem i ne daje 10A na izlazu nego 6mA, ali pokusao sam. Pokusao bi tako i neki LLC ali kada bi dobio vetar u ledja sa gotovim simom da mogu da ga analiziram da bi mogao da razumem na sta treba da se obrati paznja i kako funkcionise, ali eto malo je primera pa treba onda i mnogo vise vremena cak i da se krene u razumevanje.

Cuk2, jedino sto sam uspeo jeste dobio sam 1.5V kao i na google patent pageu Big Grin


Attached Files
.tsc   cuk2.TSC (Size: 11,07 KB / Downloads: 1)
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by savan - 11-12-2022, 07:41 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: ddanijel, 16 Guest(s)