Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
Nisam mogao da budem miran a da ne probam, zamenio sam R7 i R15 stavio 1M, nula ohm umesto R13 i R14, pokupio prasinu, prebrisao alkoholom celu plocu, dobio sam da mi brojke na ekranu brzo prebacuju kao neki noise da ima, i to u rangu +-10-20 C! Koliko me secanje sluzi R7 i R15 i jesu prvobitno bili 1M ali sam sve kompeltno menjao i njih i filtere u okolini da bi dobio stabilno citanje na ekranu, ali eto ispostavilo se da ne valja ni tako. Definitivno postoji neki problem na pcb, neki ogroman noise. Tu je i torusni trafo odmah uz plocu i to bas uz ad8495 i ads1115, to je to, da ne probavam vise nista nema mi smisla, prvo treba da resim sve sto sam zabrljao pa tek na kraju da se pozabavim sa sw, a to cu tek kada stigne novi pcb pa cu na njemu da probam, nema mi smisla da dalje eksperimentisem oko ove brljotine. Tu je i switchersko napajanje koje napaja ceo sklop i rpi i ad i ads i sve ostalo, ne moze se ocekivati da valja.
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop - by savan - 11-12-2022, 05:17 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 13 Guest(s)