Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
Drug, i za osciloskop si onomad napisao "ne zanima me oblik signala jer nemam osciloskop" , tako si i sad isto iskljuciv da te ne zanima picov adc. Uostalom nisam ti ja predlozio da koristis pic ADC i nemoj mene napadati, provrti iznad pa vidi ko je prvi predlozio, ja sam samo potvrdio to i pokusao da ti pojasnim da sa njime ne bi nista izgubio na preciznosti merenja. U ovom slucaju ti nece pomoci i nemoj ti zbog toga da probas da razumes "linkove", jer tebi za ovu lemilicu ne pomaze ni adc 20bita, jer su i 10bita za pomenutu spravu preveliki i gresku budi sretan ako budes imao manju od 5stepeni pa sa cime god merio, radio, uzorkovao.

editujes non stop posle mog pisanja, nemoj to da radis, a objasni mi koja je razlika izmedju kelvina i celzijusa ? Kako to mislis VELIKA je razlika ?
5mv imas po promeni 1 stepena nebitno da li je kelvin ili celzijus jer su skale samo pomerene, shift za -273,15, ali 1K=1C gledano po stepenu promene !
Braca je napisao 5mV/C ako se ne varam, ali to uopste ne menja sustinu i tacno je i jedno i drugo, razlika ne postoji.
Linux is like a wigwam NO Windows NO Gates and an Apache inside
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mokroskop - by ddanijel - 11-10-2022, 10:40 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: andrics, 14 Guest(s)