Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
#86
Iskreno mene trenutno zanima pdm modulacija i dok se toga ne zasitim ili nesto uspem da napravim pa udjem u to jos dublje onda verovatno cu na tome i da ostanem, do tada ne zanima me puno bar jos uvek pwm. Ovu temu sam otvorio jer treba da napravim stalak za tu skalameriju iz prvog posta, znaci treba mi funkcionalan mikroskop, svetlo, ergonomski polozaj, stega, da mogu mikroskop da naginjem na odredjeni ugao... itd da olaksam sebi rad. Sad dali ce to biti iz komponenti ili ce biti sve u jednom videcu. Nacrtam kako zamisljam to da bude eventualno dobijem od nekog neku ideju za jos bolje. Ja sam tu dodao nepotrebnih stvari, recimo nije mi trebao uopste touch button za paljenje i gasenje. Ideja je bila da ploca bude staklena sa onom folijom sto izgleda kao ogledalo a preslikava displej na samu foliju pa se ima utisak da je displej folija, tu sam mislio da uglavim i ekran i svetlece touch dugme gde bi se sve oslikavalo na foliju, ali otom potom to su bile neke ideje koje nisam ostvario jdnostavno sam zastao sa tim, dosla druga ideja i ostvarila se sa touch ekranom.
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mokroskop - by savan - 11-06-2022, 10:37 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 21 Guest(s)