Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mikroskop
#60
Ja se izvinjavam na upadu u temu, ali predlozio sam davno savanu da kupi gotov kineski kontroler sa smps napajanjem, T245 ruckom, 3vrhova i stalkom za brzo mjenjanje vrucih tipova vrha te stalak za rucku sa posebnim kablom za senzor kada je rucka u stalku da temp vrha ide u standby.

US $131.52 50%OFF | Aixun T3A T3B Intelligent Soldering Station with Electric Soldering Iron T12/T245/936 Handle Welding Tips for SMD BGA Repair
https://a.aliexpress.com/_mMgLGWC

Cijena se moze naci jeftina na aliexpress za oko $120 USD i kuponima a do 11.11 je big sale.

Ovako pravljenje kompleksnog ko teolera to sve izgleda amaterski diy smjesno jer za cijenu kopije origonalbog T245 lemne stanice dobi se profi proizvod koji u sebi ima 200W smps psu..veeelik izbor vrhova, stalak i meni osobno jako lijepi lcd display..i ono sto je neubicajno za kinese posalje im se na email bug u firmwareu ili zatrazi nova funkcija...upgrade fw se radi preko usb kabla a kontroler unutra je stm32.

Pogledajte review na youtube Aixun T245 da vidite opis uredjaja kontroler i smps..te aluminijsko kuciste za rotacijskim knobom...samo alu kuciste vrijedi te novce.
Reply


Messages In This Thread
RE: Diy duvaljka, jbc lemilica, led svetlo, mokroskop - by ronovar - 11-05-2022, 09:20 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 8 Guest(s)