Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kad se samo setim, ili žal za mlados"
#8
Daa, vozili se i motori: na potvrdu o poznavanju saobraćajnih propisa, 
Tomos automatic kaišar, 
Tomos Automatic 2-brzinac, par komada, 

Tomos APN 4, sa dodatom 5.om brzinom, ELKO klipom, karburatorom i auspuhom od Tomos 14... dva komada, 
Njime se išlo na more, kamp u Omišu, Stobreć, Split, šator, Dioklecijanova palata i koncert grupe Potres, uz Ožujsko pivo... Iii jedna posebna Ana Smile Smile Smile

To je bilo, dok nisam položio za A i B kategoriju, a ondak: 

Kratko se zadržala i Jawa Sport od 90ccm, malko bolji ram, nego bicikla imala Smile
Eee, ondak se vozio i ČZ Enduro 175ccm, taj se i u 3.-ćoj brzini dizao i vozio na jednom točku Smile 

Eee, ondak sam se malko "smirio", sa NSU Pretisom Maxi 175ccm, crne boje, kome sam umesto diname i akumulatora stavio Tomosov magnet, prvo 6V, 17W, a posle 12V, 50W... 
Mene i ovog Maxa su skršili pijani momci i devojke, kada su prešli na moju polovinu puta, Tristaćem... 
Leteo 7 meteri, lomio levu nogu na 6 mesta i 1 godinu bio van stroja Sad 

Posle kupio Maxa plavog i sredio ga tip-top, ubrzo ga prevazišao i prešao na 
Hondu CX500 Silver Wing, koja je kumu zaribala pri 180km/h, i prošao bez ogrebotine... 
Posle sam uradio generalku, pasovali gliko ležaji od Fiće, Zastave 750ccm  Big Grin 
Prodao, oženio se, prešao na Wartburg 353W limuzinu i nikad više nisam kupio motocikl, vozio drugara Suzuki 600 i Kawasaki 1200 i joooš me "drži"... 
Too, kad ufati, nepušća! Smile


Attached Files Thumbnail(s)

Reply


Messages In This Thread
Kad se samo setim, ili žal za mlados" - by Bocko - 02-04-2022, 08:48 PM
RE: Kad se samo setim, ili žal za mlados" - by Bocko - 02-04-2022, 11:39 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 8 Guest(s)