Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samplovi, iliti uzorci od proizvođača, iskustva i preporuke
#41
Vishay salje za bosnu?

Moram da cimam skolu za edu.rs email Big Grin
Citam da je microchip nekada mogao sa bilo kojom adresom. Meni sad nece gmail da prihvate. Sad
Isto mi je bilo i sa TI
Reply
#42
Slao je Vishay za Bosnu , prvi put dobio i vise nisam , valjda im se ne isplati Smile
Reply
#43
A zasto kod prijave Mikrochipa nece da primi email adresu?
Reply
#44
(06-16-2014, 12:04 PM)samuki Wrote: A zasto kod prijave Mikrochipa nece da primi email adresu?
Zato što ti treba email adresa fakulteta. To im je novitet od pre 2 godine.
Mali izgubljeni vanzemaljac, 3.000.000.000.000.000 svetlosnih godina udaljen od svog doma
Reply
#45
(06-16-2014, 12:12 PM)saggit Wrote:
(06-16-2014, 12:04 PM)samuki Wrote: A zasto kod prijave Mikrochipa nece da primi email adresu?
Zato što ti treba email adresa fakulteta. To im je novitet od pre 2 godine.
Mozeli se tu sta iskombinovati ?
Reply
#46
(06-16-2014, 12:20 PM)samuki Wrote:
(06-16-2014, 12:12 PM)saggit Wrote:
(06-16-2014, 12:04 PM)samuki Wrote: A zasto kod prijave Mikrochipa nece da primi email adresu?
Zato što ti treba email adresa fakulteta. To im je novitet od pre 2 godine.
Mozeli se tu sta iskombinovati ?
Ič ništa, od muvanja.
Mali izgubljeni vanzemaljac, 3.000.000.000.000.000 svetlosnih godina udaljen od svog doma
Reply
#47
Verujem da skoro sve srednje skole imaju .edu sajtove.
Ja sam trazio od svoje skole email i napravili mi.
Reply
#48
Ti imaš sreću da još uvek ideš u školu... Wink
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
#49
(02-24-2014, 08:52 PM)mikikg Wrote: <p>@samuki Tesko pitanje! Imaju oni vazdan dobrih IC-ova ali nije sve samo u IC, znas i sam kakvih tu sve zavrzlama ima.</p>
<p>Npr UCC25600 je simpatican mali IC za LLC ZVS ... Ima ih jos boljih, ne znam sta da ti kazem, pogledaj ovde:<br>
<a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.ti.com/lsds/ti/power-management/pwm-resonant-controller-products.page'>http://www.ti.com/lsds/ti/power-management/pwm-resonant-controller-products.page</a></p>
Miki , imas li shemu za smps sa ovim ic i da li je neko pravio i Pbc ?
Reply
#50
Nazalost nemam.
Ja sam probao onu shemu iz DS-a ali na niskom naponu, cisto kao DC/DC pretverac i to na proto board. Proradio je ali se nisam nesto vise od toga bavio sa njim.
Reply
#51
Potvrdjujem da LT salje Journal of Analog Innovation u stampanoj formi potpuno besplatno.
Reply
#52
@sagit
Nisam uspeo da se registrujem na Mikrochip... Sad
Mislio sam da uzmem par običnih PIConja...
Ima li neka finta?
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
#53
(06-22-2014, 01:38 AM)mikikg Wrote: Nazalost nemam.
Ja sam probao onu shemu iz DS-a ali na niskom naponu, cisto kao DC/DC pretverac i to na proto board. Proradio je ali se nisam nesto vise od toga bavio sa njim.

Gledao sam i ja shemu iz Ds ,potrebno je napajane oko12v e sad kako frekven ciju nastimati i da se na izlaz spoje tranzistori, da li je slican Ir 2153 ?
Reply
#54
Nemojte samo pretjerati s naručivanjem uzoraka. Zbog nekih likova koji su naručivali hrpu svega, sada nama u Hrvatsku rijetko tko više šalje uzorke.
Reply
#55
(06-22-2014, 04:50 PM)ziki Wrote: Nemojte samo pretjerati s naručivanjem uzoraka. Zbog nekih likova koji su naručivali hrpu svega, sada nama u Hrvatsku rijetko tko više šalje uzorke.
Ja narucim jednom u godini Smile
Reply
#56
I ja jednom do 2 puta godišnje.... Sasvim je dovoljno.
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
#57
Koja crvena dioda? Tongue
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
#58
Reseno Smile
Reply
#59
(06-22-2014, 04:09 PM)TDA Wrote: @sagit
Nisam uspeo da se registrujem na Mikrochip... Sad
Mislio sam da uzmem par običnih PIConja...
Ima li neka finta?
Nema nikakve finte TDA. Pre dve godine su pooštrili registraciju, pošto su provalili, da ljudi masnovno uzimaju samples, pa ga posle prodaju.
Ko je bio ranije registrovan sa običnom email adresom, taj i dalje može da naruči samples.
Za nove samples-aše, potrebna je email adresa od fakulteta, koju proveravaju (da li si ti taj student, koj smer itd). Ako se ne varam, šalju ti neke formulare da popuniš i overiš na fakultetu, pa onda te obrazce šalješ u Microchip (online).
Ebga, kao što rekoh, sve su to uveli, zbog preprodaje PIC-va.

P.S. Koj' ti treba PIC?
Mali izgubljeni vanzemaljac, 3.000.000.000.000.000 svetlosnih godina udaljen od svog doma
Reply
#60
Ma nije mi potreban ni jedan konkretno...
Mislio sam da naručim par komada u obrazovne svrhe. Smile
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)