Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boost your Rig ili gejmeri, ubrzajte vase makine
#1
"Boost Your Rig"
Proizvodjac audio softvera kojeg koristim 6-7 godina unazad (i veoma odgovorno tvrdim da nema boljeg Win audio softvera) - XXHighEnd, 
otvorio je temu gornjeg naziva i time pozvao 50 test vozaca koji treba da testiraju novi softver, namenjen pre svega ozbiljnim 'gejmerima'.

Njegovo obecanje je da ce sistem trositi svega 1/4 struje (snage) koju trenutno trosi (sa svim win zafrkancijama), da ce prelaz sa jednog na drugi zadatak 
('Task') biti i do 70 puta brzi te da ce igrice skoro sve odreda raditi besprekorno a masina biti 'ladna i tiha'. Ovo za igrice je valjda i osnovni povod, da se
istestira sto vise igrica na sto raznolikijoj PC opremi (moje tumacenje). 

Cena, nadam se, nije previsoka - 18 (planirana prodajna cena €34) a meni ovo zaista zvuci privlacno - tiha masina koja razbija u igricama Smile

Njegov sin ovo testira vec mesec dana na masini sa GTX1080 karticom (koja ne prelazi 58C), 12-jezgarnim procesorom (40-46C) igrajuci 'The Witcher 3' 
na 60FPS sa punom 1080P grafikom i monitorom na refesh-u 144 puta (u sec.)  

Eto. Ko voli, izvol'te. Ja cu probati i na mojoj skromnijoj svakodnevnoj masini (PentiumG 3020, 8G memorije, GT610 kartica)

Pozz.
Reply


Messages In This Thread
Boost your Rig ili gejmeri, ubrzajte vase makine - by nik - 04-27-2017, 06:31 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)