Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ePraktikum
#21

ušla pločica u usb-memoriju i ide sutra na štampanje na paus-papir,pločicu da uradim pa vremenom da slažem elemente Smile

Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
#22
foto-oslojio pločicu u namjeri da je upotrijebim za birač ulaza + ton-kontrolu + kontrolu glasnoće + ON/OFF ostatka sistema + MUTE,a vjerovatno će tu doći i jedan RIAA predpojačavač da bi stvar bila potpuno kompletna. sve ovo bi imalo zasebno napajanje od predpojačala i stajalo u jednoj kutiji a iza nje bi spajao predpojačala koja čekaju da budu napravljena.

ako sve bude ok,sutra veče bi mogla "osvanuti" izbušena pločica.
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
#23
(10-13-2014, 04:19 PM)11277 Wrote: foto-oslojio pločicu u namjeri da je upotrijebim za birač ulaza + ton-kontrolu + kontrolu glasnoće + ON/OFF ostatka sistema + MUTE,a vjerovatno će tu doći i jedan RIAA predpojačavač da bi stvar bila potpuno kompletna. sve ovo bi imalo zasebno napajanje od predpojačala i stajalo u jednoj kutiji a iza nje bi spajao predpojačala koja čekaju da budu napravljena.

ako sve bude ok,sutra veče bi mogla "osvanuti" izbušena pločica.

Ауууууу, пријатељу. Нем само да рекнеш, да се плочица крчкала у УСБ-у. 10 месеци Big GrinBig GrinBig Grin
Mali izgubljeni vanzemaljac, 3.000.000.000.000.000 svetlosnih godina udaljen od svog doma
Reply
#24
Vidim ja da ću da ti prepravim nik u саггит... Big Grin
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
#25
Ma dobro je dok postoji google-translator. hihihi
Reply
#26
Latinica je službeno pismo ovog foruma, ali svako pismo ima svojih prednosti i mana...

Pokušajte latinicom napisati nekoliko univerzalnih EX YU reči: "надживети", "одживети", "одјавити", "одјурити ", "од*ебати", i slično tome...

To je već "koska" za google translator :-).

Kao što rekoh, svako pismo ima i prednosti i mana, a vi mi nemojte zameriti na šali.

Pozz
Reply
#27
(10-13-2014, 06:23 PM)saggit Wrote:
(10-13-2014, 04:19 PM)11277 Wrote: foto-oslojio pločicu u namjeri da je upotrijebim za birač ulaza + ton-kontrolu + kontrolu glasnoće + ON/OFF ostatka sistema + MUTE,a vjerovatno će tu doći i jedan RIAA predpojačavač da bi stvar bila potpuno kompletna. sve ovo bi imalo zasebno napajanje od predpojačala i stajalo u jednoj kutiji a iza nje bi spajao predpojačala koja čekaju da budu napravljena.

ako sve bude ok,sutra veče bi mogla "osvanuti" izbušena pločica.

Ауууууу, пријатељу. Нем само да рекнеш, да се плочица крчкала у УСБ-у. 10 месеци Big GrinBig GrinBig Grin

taman pomislio da niko neće primjetiti... kad tamo saggit! Smile
.
krčkao sam mnogo pojačala za redom, a poklonjeni dijelovi me svo to vrijeme tužno gledali sa police odozgo čekajući svoj red,koji je eto došao. sa druge strane ne bi bilo u redu ni prema ljudima koji su mi te dijelove od srca poklonili da sad to potpuno neopravdano zapostavim a ti ljudi su mikikg, enaB i npejcic. da nije bilo njih ne bi ni ja dobio ideju za ovako (meni) koristan uređaj koji će mi dosta toga pojednostaviti i olakšati povezivanja i izradu uređaja koji slijede,a ponajviše predpojačala.
.
za RIAA sam počeo da crtam pločicu po šemi Mileta APEX-a,sa diskretnim elementima i univerzalnu za MM i MC zvučnice. napajanje će biti takođe Miletov A-class šant a regulacija boje tona Borina iz Clepsidra predpojačala sa opcijom mimoilaženja (bypass).
.
biće zanimljivo i nadam se da ćete aktivno učestvovati sa konstruktivnim predlozima, zamjerkama pa i po nekim bodrenjem Smile
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
#28
(10-13-2014, 06:53 PM)TDA Wrote: Vidim ja da ću da ti prepravim nik u саггит... Big Grin
Možeš, ako želiš da izbije galaktički sukob Big Grin

(10-13-2014, 07:57 PM)Macola Wrote: Latinica je službeno pismo ovog foruma, ali svako pismo ima svojih prednosti i mana...

Pokušajte latinicom napisati nekoliko univerzalnih EX YU reči: "надживети", "одживети", "одјавити", "одјурити ", "од*ебати", i slično tome...

To je već "koska" za google translator :-).

Kao što rekoh, svako pismo ima i prednosti i mana, a vi mi nemojte zameriti na šali.

Pozz
U pravu si Macola. Ja opleo po ćirilici, ne razmišljajući o ostalima.
Mali izgubljeni vanzemaljac, 3.000.000.000.000.000 svetlosnih godina udaljen od svog doma
Reply
#29
Ja se samo šalim...
Piši kako god ti je zgodno. Samo da možemo da to nekako rastumačimo... Wink
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)