Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saveti za kupovinu kućnih rashladnih uređaja
#31
Evo za buduce clanove foruma koji trebaju kvalitetnu opremu za kuhinju preporucam extreme digital firmu iz Budapesta koja ima najbolje cijene od bilo koga na balkanu, a nasi trgovci se samo bahate cijenama, kupio sam ovu electrolux plocu jeftinije za 132eura nego je u HR, a pecnicu sam uzeo kod pevexa na listopadskoj akciji od -15% pa me izasla cijena ista najjeftinija koja se mogla u HR nabaviti preko firme centar-tehnike iz osijeka mislim da su.

https://edigital.hr/eletricna-ploca-za-k...ca-p573733
https://pevex.hr/ugradbena-pecnica-electrolux-kodgh70tx

Kod pevexa je sa 15% bilo 50eura jeftinije nego je sada na web shopu normalna cijena, mada i to sam debelo preplatio jer da madari imaju ugradbene electrolux pecnice u ponudi (valjda im zbog tezine transporta overseasom Budapest-Zagreb-Varazdin-dostava do doma) sa 30kg preskupa, i kladim se da bi madari imali tu pecnicu 133eura jeftinije kao sto imaju i jeftiniju indukcijsku plocu.

Sada ostaje izbor lonca i tave od 21, 18 i 14cm promjera pa koju firmu preporucate i gdje da se kupi, mislim uzeti TOGNANA u plodinama, za dva dana bude "akcija" cijene...

Jedina mana je kada uzimate iz BUDAPESTA tj HU nema dodatnih 3godine jamstva jer nije kupljen proizvod u istoj drzavi pa ovi za produljeno jamstvo u ZG ne priznaju, ali za 133eura ima se 2god jamstva, pa 3godine jamstva dodatnih nema smisla placati jos 133eura, radje kupit za 5godina novu indukcijsku plocu.

Eto malo da podijelim iskustva, i dobro je zbotic napisao da su cijene koje imamo u HR i centar-tehnike prenapuhane i bahato visoke, nije im dosta zarada marze ducanima od 25% nego zele i po 50% zarade, jer ako u BUDAPESTU su jeftiniji 133eura i jos imaju na to zaradu i PDV postavlja se pitanje koliko nasi lokalnin trgovci "deru" marze? Ja bih rekao 50% ako ne i vise, ocito u ova teska vremena ljudi imaju vise novaca na trosenje nego prije krize i ekonomske krize, corone i sto ja znam svega....
Reply


Messages In This Thread
RE: Saveti za kupovinu kućnih rashladnih uređaja - by ronovar - 10-24-2022, 09:21 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)