Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saveti za kupovinu kućnih rashladnih uređaja
#1
Imam doma stari GORENJE hladnjak samostojeci bez zamrzivaca, dakle samo frizider kako bi rekli po domace.

Posto je sav izvana izhrzao na vratima i jedino hladi kada je mehanicki temperaturni regulator stavljen na 7 od 7 (znaci na maximumum je da hladi koliko toliko), odlucio sam kupiti novi hladnjak.

E sad na trzistu ima svega i svacega, pa posto nisam pratio te nove tehnologije tipa low frost, No Frost itd....sto preporucate koju marku?

Ja sam dosad jedino nasao ovaj za 400eura:

Electrolux hladnjak LRB1AF32W | Hladnjaci | Bijela tehnika | Kućanski aparati | eKupi.hr - Vaša Internet trgovina

Gorenje, Koncar i te marke zaobilazim jer sam citao iskustva na forumima da im plastika je lose kvalitete a i kompresijski motori im crkavaju nakon 2 do 3 godine....tako da bih nesto kvalitetno sirine do 60-65cm i visine 150-165cm vise mi netreba.

Nekvi imaju i ventilator pa pisu u reklamama da je onda voce svjezije jer cirkulira zrak u hladnjaku, ovaj gore model nema pa neznam koliko je tu istine.

Sve u svemu treba mi pouzdan hladnjak koji ce me drzato sljedecih 10godina bez ledenice, sa 4 do 5 polica i da je sirine i visine kako sam naveo.

Gledao sam i Bosch ali su mi preskupi (oko 700eura na nadalje) i samo forsiraju ugradbene hladnjake a meni treba samostojeci.

Eto sto preporucate od pouzdanih marki samostojecih hladnjaka a da cijena ide max do 500eura.

Zahvaljujem.
Reply


Messages In This Thread
Saveti za kupovinu kućnih rashladnih uređaja - by ronovar - 12-03-2021, 02:07 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)