Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
filmovi i serije za pogledati,iz ovog ili onog razloga:
#12
@11277
Mene lično je baš zatekao u pozitivnom smislu, Tajni život Voltera Mitija. Jedan detalj iz filma a koji mi ne izbija iz glave je scena gde je čuveni fotograf lovio da uslika retkog tigra (ili tako neku retku zverku) koga je jurio i tražio po planinama više godina, i kada je trebalo da ga uslika on to nije! Zašto? Dozvolio je sebi da uživa u trenutku posmatrajući ga a ne gubeći vreme da podesi fotoaparat itd...

Ovde sam se prilično pronašao, pošto jureći da na određenim dešavanjima uradim dobro kadriranje, namestim se, snimam, slikam, jednostavno propustim uživanje u tome šta bi trebalo da gledam. Kasnije na snimku to je samo podsetnik na taj događaj ne i utisak koji posmatrač ima kada se nalazi na tom dešavanju... Zato sam u poslednje vreme batalio da non stop snimam recimo priredbe koje ima ćerkica i slično. Uradim par fotki sklopim aparat i uživam u predstavi, koncertu i slično...

Izvinjavam se onima koji film nisu gledali, ako sam možda nekome pokvario užitak otkrivajući ovaj detalj, ali ima tu još skrivenih detalja koje ćete sami pronaći i pored ovog mog "spoiler"-a.
Reply


Messages In This Thread
RE: filmovi za pogledati,iz ovog ili onog razloga: - by npejcic - 01-05-2015, 01:34 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)