DIY Electronic projects
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - Printable Version

+- DIY Electronic projects (https://forum.yu3ma.net)
+-- Forum: Sve ostalo - Everything else (https://forum.yu3ma.net/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Sve i svašta (https://forum.yu3ma.net/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Thread: točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda (/showthread.php?tid=306)



točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - TDA - 03-25-2014

<p>R34 GT-R V Spec</p>



točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - TDA - 03-25-2014

<p>Jedini snažniji u ovoj generaciji je Nismo Z-tune. To su 25 polovnih primeraka koji su posebno prerađeni.</p>


točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - saggit - 03-25-2014

<p></p>


točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - HomeMadeAudioProject - 03-25-2014

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Macola" data-cid="23629" data-time="1395745411">
<div>
<p><span style="color:#006400;"><strong>Nissan je firma sa dugom tradicijom. Nastali su 1914 pod imenom Datsun.</strong></span></p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Neko je pomenuo njegovu aerodinamiku :-)...</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Evo dokumentarca o gtr-u:</p>
<p>&nbsp;</p>
<p></p>
</div>
</blockquote>
<p></p>


točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - TDA - 03-25-2014

Ukoliko neko od vas igra Need For Speed World i ako naletite na ovog lepotana da znate da sam to ja. Smile<br />
<br />
<br />
<br />
i ovo sam ja:<br />
<br />
<br />
i ovo:<br />
<br />
<br />
Big Grin Big Grin Big Grin<br />
I još par zverki:<br />



točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - HomeMadeAudioProject - 03-25-2014

mora li se imati instalirana igrica da bi igrali 1 na 1? da se jurimo! nfs mi je omiljena igra...


točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - TDA - 03-25-2014

<p>NFS World je potpuno besplatan i igra se isključivo preko neta. Smile</p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://world.needforspeed.com/'>http://world.needforspeed.com/</a></p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Kreiraj nalog, pređi par nivoa, kupi neki auto i tu sam. Smile</p>



točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - HomeMadeAudioProject - 03-25-2014

<p>čekaj čekaj me,čekaj <span style="color:#006400;"><strong>ja ću te preteći!</strong></span> Big Grin Big Grin Big Grin</p>



točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - samuki - 03-25-2014

mozeli se pokrenuti NFS na Nvidia 7300 graficku? Smile


točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - TDA - 03-25-2014

<p>može</p>



točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - samuki - 03-25-2014

<p>the servers &nbsp;are &nbsp;currently down, Thanks for you &nbsp;patience. &nbsp;ovo mi izbacuje igra ?</p>



točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - TDA - 03-25-2014

<p>Trenutno sređuju server. To zna da se desi par puta mesečno po pola sata...</p>
<p>Stalno ubacuju nešto novo... Smile</p>



točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - HomeMadeAudioProject - 03-26-2014

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Macola" data-cid="20831" data-time="1392340796">
<div>
<p>-------------------------</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Osnovni model GTR, bez dopunske opreme (sa Bosse ozvučenjem), košta oko 85K$, ima zadnja sedišta i sasvim dovoljan gepek. Sasvim upotrebljiv kao porodični auto za dvoje odraslih i dvoje manje dece. Kada se normalno vozi troši oko 9L, što i nije nešto za alu od 540KS.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p><span style="color:#006400;"><strong>Jedan moj prijatelj ima Audi R8. U gepek može da stane moja torba sa lap topom, i ima samo prednja sedišta. Jeste strava mašina, ali je strogo sportski orijentisano vozilo. Košta više nego osnovni model GTR.</strong></span></p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Osnovna verzija GTR je veoma moćan auto. Ima izuzetno vešanje(među najboljima na svetu) i njihovu specifičnu kontrolu prianjanja za asvalt, nasleđenu od skyline sa 4WD pogonom , i zahvaljujući tome tuče mnogo snažnije automobile na stazama sa krivinama.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>--------------------------------</p>
</div>
</blockquote>
<p>&nbsp;</p>
<p></p>


točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - HomeMadeAudioProject - 03-26-2014

<p></p>


točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - samuki - 03-26-2014

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="TDA" data-cid="23693" data-time="1395782054">
<div>
<p>Trenutno sređuju server. To zna da se desi par puta mesečno po pola sata...</p>
<p>Stalno ubacuju nešto novo... Smile</p>
</div>
</blockquote>
<p>uzeo plavu mazdu za početak&nbsp; :Thinking:</p>


točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - HomeMadeAudioProject - 03-26-2014

ja crvenu! Smile koji ti je tamo nadimak? meni je 44250


točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - TDA - 03-26-2014

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="samuki" data-cid="23755" data-time="1395858049">
<div>
<p>uzeo plavu mazdu za početak&nbsp; :Thinking:</p>
</div>
</blockquote>
<p>Da nisi možda Eclipse GT?</p>
<p>Koji ti je nick?</p>



točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - TDA - 03-26-2014

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="HomeMadeAudioProject" data-cid="23756" data-time="1395858783">
<div>
<p>ja crvenu! Smile koji ti je tamo nadimak? meni je 44250</p>
</div>
</blockquote>
<p>Našao sam te!!!!</p>
<p>Baci mi SMS kad si online.</p>


točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - samuki - 03-26-2014

(03-26-2014, 07:33 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: ja crvenu! Smile koji ti je tamo nadimak? meni je 44250


ti uzeo po defaultu crvenu, ja promjenio u plavu nick je samuki74,


točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - samuki - 03-26-2014

Tda haj skontaj kako da imamo mnogo love , hackiraj ih.