Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prepravka BatoMM u LAB PS :)
mislim da smo uvozili gerber dokumente u sprint6 program - ako je isto moguće sa eagle-om eto nam "zajedničkog jezika" bez obzira koji program koristili.
Chop your own wood and it will warm you twice
Reply
Ja bih crtao u Sprintu, jer sa njim imam najviše iskustva...
Počeću ovih dana.
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
Ok hvala. Ako ima nesto nejasno slobodno pitaj.
Reply
@Macola
Jedno pitanje, posto planiram da napravim dva ovakva kanala/sklopa (galvanski razdvojeni), kolika komplikacija bi bila da se napravi parallel-bridge konekcija u cilju dobijanja vece izlazne struje? Da imam neki preklopnik/relej koji moze da prebaci u takav mod rada (isti naponi na oba kanala).
Reply
Nisam to sklapao, ali mislim da bi vredelo probati to.

Pozz
Reply
Četvorokvadrantni izvore je lako kombinovati ili paralelno ili serijski, po potrebi.

A može se napraviti i još jedan podsklopić koji bi bio namenjen za current sharing maksimalne preciznosti.

Opisaću malo bolje osobine četvorokvadrantnih stabilizatora, kasnije kada se vratim sa nekog puta.

Pozz
Reply
Još nisam počeo... Sad
Reply
Khm. Smile

@TDA
Đe je pločica?

@Miki
Sklopio si ovo ili još nije gotovo?
Reply
Ma počeo pa zaboravio na nju.
Malko je zajebano uklopiti sa već postojećim pločicana tako da se gađaju rupe...
Lepo si me potsetio da iskopam fajlove i nastavim.
Reply
Važi, ne moraš da žuriš samo sam zainteresovan za ovo, pa reko da vidim možda neko ima pločicu, a ja nisam baš vičan tome. Javi kako napreduje ako budeš ugrabio vremena. Smile

BTW. Ako neko ima višak pločica iz nekog GB i želi da ih ustupi/proda neka mi javi na PM. Smile
Reply
Nisam sklopio, eto oko te plocice se vrtimo ...

Inace obzirom da je to Macolina konstrukcija, to MORA da radi kao sat, tu nema greske, samo da se nakanimo plocicu da skockamo.
Mozda bi bilo lakse odraditi ceo onda film za PCB, da ne pravimo od dve plocice kao sto smo prvobitno mislili.
Reply
Računajte mene ako bude GB, 2 ili 4 sigurno.

Ne sumnjam ja da to radi odlično, zato sam i zainteresovan...
Inače, više mi se sviđa ideja o jednoj pločici, pošto nemaju svi BatoMM pločice, a ako ja sam improvizujem pločicu za BatoMM onda nema baš smisla gađati te rupe, a i TDA bi to lakše odradio pošto sigurno negde postoje fajlovi samo treba docrtati?
Reply
Onda mi je lakše da radim od nule.
Ja radim u Sprintu a pločice za Baro MM su rađene u Eaglu.
Reply
Pa ja mislim da je bolja ideja da se odradi sve kompletno na jednom pločici, ne znam šta ostali misle?
I naravno ako to tebi ne predstavlja prevelik problem. Smile
Reply
Miki, da li možeš sve da spojiš u jednu kompletnu šemu pa da se lagano bacam na posao? Smile
Reply
Ok, odradicu kompletnu shemu pa cu postaviti ovde.
Reply
Bump! Smile
Reply
eh … kad bi mogao samo da se kloniram Smile
Imam guzvu oko organizacije skupa, imam guzvu u firmi (u proseku sam 12h tamo) …

Da prodje skup pa cu pokusati da uhvatim vremena i to odradim ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)