Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bato MM Build up
(03-12-2022, 02:20 PM)savan Wrote: Pprostor je ovde bio kritican jer je potreba bila da se uklopi u vec postojeci dizajn kao zamena za audio trafoe pa tako se dizajnirala plocica koja upada u vec postojece rupe, drugacije nije moglo. Ali cilj mi je uvek dobiti sto manju plocicu koliko je to moguce

Jasno sve. PCB izgleda odlično. Komentar za 1206 sam postavio jer postoje istraživanja gde se 1206 pokazao kao najoptimalniji što se tiče snage, tj. termalnog šuma. 
Čak smo i na forumu pisali o tome. 
Kada prostor nije problem, onda nema potrebe ići na manje komponente.
Reply
Sta se desava sa komponentama i abnormalnom potraznjom istih? Jutros na stanju preko 900 komada https://lcsc.com/product-detail/Audio-Po...49431.html , upravo sada 5 komada left. Ima li iko INA849 u VSSOP8 da mi proda 2 komada, jedina komponenta koja mi nedostaje da se kompletira Draganov preamp.
Reply
Može biti da se vratimo na TH komponente, "čerupajući" stare radio aparate :-)

Možda se mi matori i ćoraviji i poradujemo...
Reply
Maki, izgleda da si neverovatno blizu istine Sad
Reply
Offf Smile
Imam ja sačuvano i par Germanijumskih dioda, ako budemo pravili prijemnike iz nužde! Smile
Reply
Bocko,
dali si ti pokrenuo Bato sa dodatnim modulima ili sam ja to propustio?
Reply
Nisi ništa propustio Smile
Stiglo se do postavljanja na hladnjak i probe iii
Ušao u neke posliće, koji žderu moje vreme i energiju, i sinoć stigao kući oko ponoći, jbg, ugrejalo Smile
Sutra opet u vinariju, još probavanja novih vina, paćenje, a na par dana idemo da radimo Sad Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)