Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bpa preamp pcb
Kolege da li je nekom ostala neka plocica viska za Bpa preamp.Ako imaju delovi uz plocice super.Zainteresovan bih bio za kupovinu
Reply
Prošle godine se neko interesovao i obećao sam mu pločicu, ali se posle više nije javio.
Ako si ozbiljan graditelj, dobićeš pločicu na poklon - meni je takodje poklonjena.

Pozdrav
Reply
(04-08-2019, 07:37 PM)Braca Wrote: Prošle godine se neko interesovao i obećao sam mu pločicu, ali se posle više nije javio.
Ako si ozbiljan graditelj, dobićeš pločicu na poklon - meni je takodje poklonjena.

Pozdrav

Naravno da sam ozbiljan planiram batu da spakujem u kutiji I lepo ce mu doci jedan ozbiljan preamp kakav je bpa.Zvucnici se vec prave .Uskoro I slike od projekata na kojima trenutno radim.Kad budete dolazili u Kg mozete da mi posaljete .Pusticu vam adresu na pp.Pozdrav I oduzicu se ove  kad se vidimo.ove godine u Kg
Reply
Braci se možeš "odužiti" u Kg 2019 tako, što će ti Braca i Goša premeriti gotov BP Smile
Reply
Ja sam se interesovao ali nisam hteo da uzimam jer ne znam kada i da li bi ga zavrsio... zato sam i odustao... bolje da ga uzme neko ko ce ga uraditi i koristiti nego da ja uzmem i da mi stoji... Wink
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)