Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gramofoni, ploče i sve vezano za njih
iskreno,nisam mogao naći neke bitne razlike između AT i MC3. toliko mi je to slično da ne mogu odrediti favorita - možda vremenom pronađem nešto.
"Претпоставка је мајка зајеба..." : Д.В. - Дуд
🇷🇸 🇷🇸 🇷🇸
"Pretpostavka je majka zajeba..." : D.V. - Dude
Reply
Sinoc sam u nekoj guzvi preslusao numere i bolje mi je zvucalo sa MC3, sada slusam u tišini i bolje mi zvuči AT.
Znači ne treba verovati drugima nego uzivati i slusati ono sto sebi odgovara,ili ono ' o ukusima ne treba raspravljati'
Reply
slažem se u potpunosti. opet,kontam da nije zgoreg ovako nešto objaviti pa se makar ima neki utisak o sličnostima i razlikama.
🇷🇸 🇷🇸 🇷🇸
Reply
(08-27-2021, 02:24 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: stigao je još sinoć,ali je od tad bio slušan oko 7 sati na svojoj Pioneer MC5 zvučnici - pa je pre jedno 15ak minuta postavljena i na njega AT VM95E da se razradi.
mogu reći da mi MC5 zvuči bolje nego MC3,mada i sistem u kojem se sluša je sličan ali ne i isti pa je teško biti siguran.
svakako sam poprilično siguran da sam zaokružio gramofonski sistem i u Srbiji i u Nemačkoj na duže vreme,zahvaljujući Bracinim i Ariton savetima. Bracinim tipa šta gledati i čemu težiti,a Aritonovim tipa to imaš tu.

u Nemačkoj PL620 a ovde PL750:
🇷🇸 🇷🇸 🇷🇸
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)