Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Best buy DAK
nisam ustanovio sta radi donji desni kond. ostali su
+ - napajanje za pretvarac napona za operacione
-op - minus napon za operacione
+op - plus napon za operacione
+al - napajanje analognon dela  dac-a levi kanal
+ad - napajanje analognon dela  dac-a desni kanal
+d - napajanje digitalnog dela dac-a

Attached Files Thumbnail(s)

Reply
osconi legli, za par dana utisci o razlici. Probao preko usb signal, ima jednako manje basa kao i preko spdif

Attached Files Thumbnail(s)

Reply
Uzeo u ponedeljak ali tek danas stigao malo ljudski da poslušam.
Kad sam uzeo i povezao kući prvi utisak je bio da mi se moj Sabaj Da3 više sviđa (pojačalo i zvučnici). Pošto je to bilo baš kratko i neozbiljno slušanje ignorisao sam. Danas su utisci posle pažljivog slušanja drugačiji. Prva stvar koju sam primetio je da je USB kabal koji dolazi sa KTBom zvučno bolji, menjao sam ih nekoliko puta na različitim pesmama i na oba DAKa i to je to. Khandasov kabal je zvučno bolji što znači da danas idem da kupim Hama kabal da probam. Ostavio sam Khandasov kabal i krenuo da upoređujem sa Sabajem. Razlika je postojala u nekim numerama a u nekim je nisam primetio, naravno u korist KTBa. Nije velika ali su detalji upojedinim numerama prisutniji i negde je boja glasa, meni, prijatnija. Muziku sam pustao preko Album Playera a koristio sam Sennheiser 6XX slušalice. Možda će danas biti vremena da poslušam i preko pojačala i zvučnika pa javljam i te utiske.

Dejane nadam se da će osconi doneti poboljšanje u zvuku i čekam utiske.
Reply
Malac od Khadas Tone Board-a je veliki borac. Kod mene je odmah dobio svecu ako ga treba pokopati Smile. Srecom, to se nije desilo. Naprotiv, preporuka za dobar pocetni HiFi.
Na radnom ('svastara') PC-u veza ide preko PCI-USB3 katrice i produznog USB3 kabla do njegovog USB A - USB C kablica koji je vrlo dobar, od zica punog preseka. Izlaz kartice
prikljucen direktno na N.Pass F3 pojacalo te dva GR Research sub-woofer bloka. Zvucnici GR Research V2 'Venuette' open baffle konstrukcije. Od softverai korisceni su AlbumPlayer,
Foobar, JPlay, XXHighEnd. Potonji je ubedljivo iznad ostalih. Evo i kratkog video zapisa

Reply
Gde je završio ovaj malac i kakvi su konačni zbirni utisci?
Mali pogled na novitet i molim komentare za: 
D50
Reply
Khadas je od mene otisao za New Now, da li je jos uvek tamo ne se znae.

D50 je dobar dakic i imas ga za ~175e u FR, treba ispratiti i akcije na Massdrop.com sajtu. Merenja i recenzija na AudioScienceReview

Pozz
Reply
Khadas bi trebalo da je kod Belog Ninje sada.
Reply
Bi trebalo Big Grin
Salim se. Kod mene je. Napravio sam test na Veliki Petak.
Povezao, pustio muziku i ostavio zenu da slusa dok oslikava jaja. Periodicno sam ulazio u prostoriju gde je bila postavio pitanje da li joj odgovara muzika. Ni jednom se nije pozalila, a znam da ne moze da slusa muziku ako joj ne prija. Sistem je Sony SS2070 i moj lampas SEP EL84.
Za sada toliko.
Dak ce kod mene biti do kraja maja jer sam tako napomenuo kad je stigao u Srbiju. Do tada se dogovorite kome ide posle mene.
Reply
Ima li nekog ko bi mogao da promeni kondenzatore za oskone, kupio bih pa da napravimo još jedan krug?
Reply
@Ninja: Ti si poslednji tako da, što se mene tiče, može da ostane kod tebe koliko god poželiš. Ja sam svoj primerak poručio, stigao je i uveliko svira.
Reply
@Zvu:
znači li to, da se sluša Khadas kod tebe?
Reply
Da, u sistemu je neko vreme. Svira sa LS50 i CMA.
Reply
@ skrstic
Nije problem da promenimi kondenzatore u KGu i da prosledim nazad.

@Zvu
Da li treba da ti refundiramo novac nazad posto si sebi kupio drugi?
Reply
Onaj ko bude sebi uzeo taj primerak će refundirati nama ostalima. Uzeo bih ga ja ali nisam mogao da čekam da mi se opet vrati, a i tada bih insistirao na nekom vidu slučajnog izbora kome ide od onih koji ga žele. Ne osećam da imam bilo kakvo pravo prvenstva. Imajući u vidu da nije neka cifra, naručio sam sebi DAK (poput Ebea) pa ostaje na tebi, Slobi i Niku - ukoliko ga želite.
Reply
Dogovoreno.
Reply
Stigao je i moj primerak. Vala sam se nacekao.
Reply
Od 11-og marta.

Kasnio kineski prevoz ?
Reply
(05-13-2019, 10:14 AM)Ebe Wrote: Stigao je i moj primerak. Vala sam se nacekao.

nemoj sad da ti sje%e utisak,kad je tolikim vremenom udarilo na čežnju... Smile šala,uživaj čovek!
Chop your own wood and it will warm you twice
Reply
Stojalo na carini skoro mesec dana. Praznici...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)