Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Best buy DAK
nisam ustanovio sta radi donji desni kond. ostali su
+ - napajanje za pretvarac napona za operacione
-op - minus napon za operacione
+op - plus napon za operacione
+al - napajanje analognon dela  dac-a levi kanal
+ad - napajanje analognon dela  dac-a desni kanal
+d - napajanje digitalnog dela dac-a

Attached Files Thumbnail(s)

Reply
osconi legli, za par dana utisci o razlici. Probao preko usb signal, ima jednako manje basa kao i preko spdif

Attached Files Thumbnail(s)

Reply
Uzeo u ponedeljak ali tek danas stigao malo ljudski da poslušam.
Kad sam uzeo i povezao kući prvi utisak je bio da mi se moj Sabaj Da3 više sviđa (pojačalo i zvučnici). Pošto je to bilo baš kratko i neozbiljno slušanje ignorisao sam. Danas su utisci posle pažljivog slušanja drugačiji. Prva stvar koju sam primetio je da je USB kabal koji dolazi sa KTBom zvučno bolji, menjao sam ih nekoliko puta na različitim pesmama i na oba DAKa i to je to. Khandasov kabal je zvučno bolji što znači da danas idem da kupim Hama kabal da probam. Ostavio sam Khandasov kabal i krenuo da upoređujem sa Sabajem. Razlika je postojala u nekim numerama a u nekim je nisam primetio, naravno u korist KTBa. Nije velika ali su detalji upojedinim numerama prisutniji i negde je boja glasa, meni, prijatnija. Muziku sam pustao preko Album Playera a koristio sam Sennheiser 6XX slušalice. Možda će danas biti vremena da poslušam i preko pojačala i zvučnika pa javljam i te utiske.

Dejane nadam se da će osconi doneti poboljšanje u zvuku i čekam utiske.
Reply
Malac od Khadas Tone Board-a je veliki borac. Kod mene je odmah dobio svecu ako ga treba pokopati Smile. Srecom, to se nije desilo. Naprotiv, preporuka za dobar pocetni HiFi.
Na radnom ('svastara') PC-u veza ide preko PCI-USB3 katrice i produznog USB3 kabla do njegovog USB A - USB C kablica koji je vrlo dobar, od zica punog preseka. Izlaz kartice
prikljucen direktno na N.Pass F3 pojacalo te dva GR Research sub-woofer bloka. Zvucnici GR Research V2 'Venuette' open baffle konstrukcije. Od softverai korisceni su AlbumPlayer,
Foobar, JPlay, XXHighEnd. Potonji je ubedljivo iznad ostalih. Evo i kratkog video zapisa

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)