Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SONY CLONE
Upravo sam zavrsio oba modula predpojacala.

Nadam se da nece biti problema prilikom prvog ukljucenja!  Smile Danas sigurno necu stici da ukljucim po prvi put ove plocice, uradicu to prvom prilikom.

Reply
Odlično ti ovo izgleda!

Gdje si nabavio taj drzac za VBE? Meni jos samo on fali pa da i ja pustim u pogon.
Reply
Taj "drzac" za VBE sam napravio od obicne papucice za kablove i to odlicno drzi. Mora malo da se savija ali se isplati trud.

One dve rupe za fast on dzek(sto drzi hladnjak) bi morale biti veceg precnika. Kada se izbusi na potrebnu meru, ostaje vrlo malo lemnog mesta. Ova verzija je uradjena sa 2N7000 za VBE jer se ispostavilo da je sa njim bias najstabilniji.
Reply
Meni liči na okce za kablove... Smile
Odličan rad, Viktor! (istovremeno smo pisali Smile )
Reply
ma idi Viktore,ne da je urađeno nego SIJA koliko odlično izgleda! jedva čekam uključenje,merenja i utiske! svo vreme stoji mi u sprint6 pojačalo zasnovano na ovom predpojačalu,sad si me ponovo em podsetio em zagrejao!

svaka ti čast,naročito kad sam video mudro iskorišćenu stopicu za kabel i one šrafove bočno na hladnjačićima,ko je takve stvari radio zna koliko je truda potrebno da bi se to tako odradilo u kućnim uslovima! BRAVO!
Chop your own wood and it will warm you twice
Reply
Smile 
Prva plocica novog preampa radi. U prilogu je sema sa izmerenim vrednostima. Uskoro  cu probati i drugu plocicu.

U toku je nabavka plocica za napajanje. Jedno napajanje je iz Sony preampa i postoji tema na forumu a drugo napajanje je sipijev isprobani sant na novoj plocici. Videcemo da li ima cujnih razlika...

Attached Files
.pdf   SONY PRE SCH.pdf (Size: 32,94 KB / Downloads: 19)
Reply
E bas me zanima ta razlika.
Reply
Milan nazalost ima grip tako da nista od plocica u narednih 10 dana.

Videcu veceras koja je cena kod kineza. Ko zna, mozda porucim kod njih!
Reply
jednostrana?
Reply
Ma da.

Milan je to radio perfektno.
Reply
aca.pcb@gmail.com

Nemoj da brines, radi u istom kvalitetu kao i Milan. Ali radi iskljucivo jednostrane. Cene su im slicne.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)