Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Analogni signal generator za audio primene
E ovo će sada biti sex^3. Ne znam kako je Ronovar riješio GP ali kako ja idem prema Bracinom naputcima oko odvojenog vođenja nekih vodova mase od ostatka GP trebati će zasukati rukave i obaviti hrpu manualnog posla. Staviti GP nije problem, nacrtam kvadrat oko PCBa kažem mu da je GND i riješeno, spoji mi sve i jednu točku/pad/via koji je na donjem sloju na GP, a što ako ja to neću. Što ako hoću da mi spoji samo određene točke mase na GP, e to sada dolazi "restrict" sloj, točnije "trestrict" kojega postavim na GP na padove elemenata koji su na masi ali ne smiju biti vezani za GP, recimo kao masa u oscilatoru koju vodim posebnim vodom do konektora za napajanje.

@Braca
Nešto sam razmišljao i gledam koliko bi bilo moguće da se telefonska žarulja postavi okomito na PCB. Meni bi to više pasalo u dizajn nego položena. Zamislio sam tako da se izbuši rupa u PCBu promjera žaruljice kroz koju se ona gurne i zalemi na dva pada koji bi bili na samome rubu te rupe.
Reply


Messages In This Thread
RE: Koncept generatora trouglova - by Braca - 01-08-2019, 02:42 PM
RE: Koncept generatora trouglova - by Braca - 01-17-2019, 01:34 PM
RE: Generator četvrtki i trouglova - by Braca - 01-24-2019, 11:49 PM
RE: Analogni signal generator za audio primene - by Khadgar2007 - 04-06-2019, 08:27 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 5 Guest(s)