Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Analogni signal generator za audio primene
Društvo, stigle pločice za prototip Smile .
Naručene u nedelju, DHL danas doneo. Ukupno sam platio 14 US$ (5 komada), pri čemu su mi od transportnih troškova oprostili 20$ jer mi je to bila prva porudžbina kod njih (https://jlcpcb.com/).

Na žalost, već sam našao jednu grešku, ali našu: centralni kontakti preklopnika nisu korektno postavljeni - morali bi biti na vrhovima jednakostraničnog trougla, a sada su samo dve stranice tog trougla iste dužine.
Kod preklopnika Freq. Mult. sam uspeo da uz malo krivljenje dva centralna kočića preklopnik ipak postavim na ploču, ali kod onog drugog to neće biti moguće, pa ću verovatno morati da probušim bar jednu dopunsku rupicu.
Za prototip to nije problem, ali za seriju ćemo morati da korigujemo lemnu masku.

Naravno, sada me svrbe prsti da što pre izlemim prototip, ali neće moći da bude toliko brzo jer imam dosta privatnih obaveza, a nedostaje mi i nešto materijala (porudžbina Mouser-u otišla danas, računam da ću u ponedeljak popodne dobiti te delove).

Pozdrav
Reply


Messages In This Thread
RE: Koncept generatora trouglova - by Braca - 01-08-2019, 02:42 PM
RE: Koncept generatora trouglova - by Braca - 01-17-2019, 01:34 PM
RE: Generator četvrtki i trouglova - by Braca - 01-24-2019, 11:49 PM
RE: Analogni signal generator za audio primene - by Braca - 04-05-2019, 01:09 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)