Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Analogni signal generator za audio primene
Hvala za ovaj info o IC6 to mi je jako bitna informacija jer sam ga prije zamislio staviti direkt do FREQ. MULTI. što bi narušilo performanse uređaja.

Stavio sam IC6 gore ali mi nekako djeluju jako dugački vodovi, pa da pitam jel smiju tako biti dugački vodovi ili ne? Prirodna pozicija bi mi bila IC6 da zarotiram za 45° i stavim ispod R39 i R42 ali je onda IC6 bliži FREQ. MULTI a to treba izbjeći, pozitivna strana bi bila sa ovim rješenjem kratki vodovi do IC6.

Tu ako može gdje bi bila idealna pozicija IC6 pa da onda sve lijepo stisnem, jer treba uzeti nekvi kompromis (dugacke veze na IC6 ili IC6 bliži FREQ. MULTI).

Što se tiče 4-layer PCB je odlična ideja, i već mi je u glavi kako to napraviti (raspored komponenti ćemo uskoro imati završen, pa onda uposliti autorouter tipa:

1-Layer => +15V vodovi i -15V vodovi
2-Layer => GND Vodovi (star GND - vođenje sa ulaznih filterskih kondova na svaki OPAMP i svaki PAD na koji mora da ide vod i time je to kako treba mala impendancija)
3-Layer => mali signalni vodovi
4-Layer => brzi i veliki signalni vodovi

Ali o tome cemo na kraju, cilj mi je završiti kako treba 2-Layer PCB pa ce onda kasnije da bira ko što hoće, ali definitivno sa 4-Layera vodovi će biti najkraći i onda će uređaj biti profi.

Evo PDF-a za koje mi treba pomoć koji kompromis da uzmem?


Attached Files
.pdf   Function Signal GENERATOR - Layout.pdf (Size: 137,66 KB / Downloads: 13)
Reply


Messages In This Thread
RE: Koncept generatora trouglova - by Braca - 01-08-2019, 02:42 PM
RE: Koncept generatora trouglova - by Braca - 01-17-2019, 01:34 PM
RE: Generator četvrtki i trouglova - by Braca - 01-24-2019, 11:49 PM
RE: Analogni signal generator za audio primene - by ronovar - 03-22-2019, 06:21 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)