Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Analogni signal generator za audio primene
(03-11-2019, 05:20 PM)Khadgar2007 Wrote: Nije problem napraviti ground plane sa programske strane, nego meni osobno to predstavlja problem jer ne znam kako bi u tome slučaju vodio mase. Također da li misliš ground plane kao kod VFa da se popuni kompletna jedna strana sa bakrom ili samo da se popuni "prazan" prostor na jednostranoj pločici?
GP s druge strane pločice, to bilo izvanredno.
Ne znam da li si svojevremeno učestvovao u GB za BP Preamp LA Vol. 5 - moja predstava je takva pločica. Neprekinut bakar s donje strane, na gornjoj samo tanki vodovi.
Pošto ovo nije kritična aplikacija s aspekta viskoih frekvencija i brzih impulsnih signala, ne bi bilo potrebe da se GP segmentira ili negde seče.

U svakom slučaju, rizik je moj. Napisao sam da ću finansirati prvi set pločica i napraviti SMD prototip. Isto važi i za TH verziju.
Pošto nemam nekog iskustva s takvim pločicama (osim što sam nekoliko izlemio i uverio se u njihove prednosti), računam na Macolu, Dragana i druge koji takvim iskustvom raspolažu (uz izvinjenje što ne mogu da ih sve nabrojim) da pomalo prate proces.

Pozdrav
Reply


Messages In This Thread
RE: Koncept generatora trouglova - by Braca - 01-08-2019, 02:42 PM
RE: Koncept generatora trouglova - by Braca - 01-17-2019, 01:34 PM
RE: Generator četvrtki i trouglova - by Braca - 01-24-2019, 11:49 PM
RE: Analogni signal generator za audio primene - by Braca - 03-11-2019, 05:45 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)