Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Analogni signal generator za audio primene
Nema zurbe nigdje nam se ne zuri.

Ako mozes za ovaj signal sa attenuatora i pin 4 konektora da skiciras u paintu shemu i oznaku brojeva ili padova, jer mi nije jasno...gledam tvoju shemu u kicadu i ovo u EAGLE i nevidim razliku, pa me sad zanima dali treba 2x4 pinski JST XH2.54 4-pinski konektor ili nesto drugo? Buni me ova dva pada koja treba dodati pa ce biti lakse ako mozes to u PAINT-u da skiciras pa da onda samo precrtam.

Sad vidim da sam ja stavio 3296W potenciometar na PCB za RV1 a mora da bude stereo i za njega me zanima dali mora da bude na PCB ili da stavim isto JST XH2.54 4-pinski konektor?
Za nazive sam promjenio na shemi, koju moze na kraju da se provjeri dok ja sredim ovo gore sto mi nije jasno oko 4-pinskog konektora za attenuator.

Elektroliti su dijametra 5mm za bypass, a oni za napajanje sam stavio umjesto 8mm , 10mm diametar jer se napisao da treba minimalno na ulazu napajanja (PSU oznacen na shemi) 220uF/25V pa ako ko bude htio ici na 470uF/25V da ima 10mm diametar.

FUNCTION izmjenjen na shemi i PCB Footprintu.
Za FREQUENCY_1 i FREQUENCY_2 an shemi me zanima dali da crtam footprint za lemljenje na PCB ili da stavim konektor 1x6 pinski JST XH2.54?

Evo izmjenjeni filovi:


Attached Files
.pdf   Function Signal GENERATOR - Schematic.pdf (Size: 43,99 KB / Downloads: 6)
.pdf   Function Signal GENERATOR - Layout.pdf (Size: 92,18 KB / Downloads: 9)
Reply


Messages In This Thread
RE: Koncept generatora trouglova - by Braca - 01-08-2019, 02:42 PM
RE: Koncept generatora trouglova - by Braca - 01-17-2019, 01:34 PM
RE: Generator četvrtki i trouglova - by Braca - 01-24-2019, 11:49 PM
RE: Analogni signal generator za audio primene - by ronovar - 03-10-2019, 04:35 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)