Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Analogni signal generator za audio primene
Da li vi iz Srbije možete naručivati sa aliexpressa, oni isto imaju od igle do lokomotive.

Evo obećanoga. Danas sam nešto radio na layoutu i provlačenju masa/napajanja. Sljedeća dva dana ću biti u gužvi pa neću raditi na ovome. Znači moja ideja je bila da se podijeli po grupama layout;oscilator,sinus u kvadrat,trokut,izlazno pojačalo itd... Svaka grupa ima svoje čvorište mase i od tamo će ići ili na sabirnicu od mase ili opet na jedno glavno čvorište(koja je ideja ispravnija?). Napajanje svake grupe će biti povučeno sa glavne naponske sabirnice za koju sam predvidio da je na vrhu PCBa(ona dva dugačka paralelna voda). Naravno napajanje oscilatora će biti izvedeno tako da se spoji na ulazne kleme napajanja. Možda bi bilo zgodno dodati još neke decoupling kondenzatore na tu naponsku sabirnicu.


.pdf   Signal generator V3.1 lyout.pdf (Size: 75,43 KB / Downloads: 21)


P.S.
Biti će zanimljivo razvijati THT i SMD paralelno, tema bi se začas mogla napuniti sa hrpom postova pa se neće znati tko kome odgovara na pitanje.  Big Grin
Reply


Messages In This Thread
RE: Koncept generatora trouglova - by Braca - 01-08-2019, 02:42 PM
RE: Koncept generatora trouglova - by Braca - 01-17-2019, 01:34 PM
RE: Generator četvrtki i trouglova - by Braca - 01-24-2019, 11:49 PM
RE: Analogni signal generator za audio primene - by Khadgar2007 - 03-08-2019, 09:20 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)