Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Analogni signal generator za audio primene
#77
(08-12-2018, 11:59 AM)Khadgar2007 Wrote: Pinco, da si uzmeš jedan FG504, sa 3-4 slot rackom pa utrpaš unutra što ti treba?  Tongue

Ja ne bi pretjerivao sa ovime. Trebao bi projekt da bude što jednostavniji i jeftiniji. Da izlaz može biti nekih 10Vpp i recimo torkut da bude onako kako je Braca predložio.

Iman ja HP generator funkcija koji me odlično služi, iman i viktorov Low THD oscilator, tako da mi nije bila ideja doć do nećega šta triba samo meni nauštrb dr. članova foruma. Bila je to samo ideja, čovik i magarac zajedno su pametniji od samoga čovika. Lipo je kad ima šta više prijedloga dok se kreće radit, nego da se posli pametuje zašto nije ovako onako.
Braca radi na projektu, i triba poštivat čovikov trud i vime i olakšat mu maksimalno.

Kad se nešto radi kako triba, većinu proračuna pojide, kutija, mehanički dijelovi, trafo, psu, itd. Cijena toga je ista radija kompliciraniju il jednostavniju elektroniku. Tako da na kraju nema velike razilke u cijeni.
Reply


Messages In This Thread
RE: Analogni signal generator za audio primene - by pinco - 08-12-2018, 02:03 PM
RE: Koncept generatora trouglova - by Braca - 01-08-2019, 02:42 PM
RE: Koncept generatora trouglova - by Braca - 01-17-2019, 01:34 PM
RE: Generator četvrtki i trouglova - by Braca - 01-24-2019, 11:49 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)