Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potreban savet oko zakljucavanja pic-a od citanja i kopiranja
#5
Tek sad nadjoh vreme da pregledam poruke.Neide to toliko daleko,ljudi kojim saljem nisu upuceni u rad sa mcu osim da programatorom iscitaju hex i da ga usnimaju u drugi pic tako da je minimalna zastita i vise nego dovoljna.U pitanju je 16f88 koji ce kontrolisati punjenje iz solarnog punjaca,pokazivati vrednost napona na displeju i tasterima se moze ukucati napon do koji ce da puni i kad dodje do zadate vrednosti da iskljuci punjenje pa kad napon na akumulatoru opadne onda da ukljuci punjenje i tako u krug.Jeste je to sitnica za napisati ali opet zasto pokonoti nekom koga neznas da na osnovu toga razvija neko svoje trziste.Pretpostavljam da takvih i slicnih stvari ima u prodaji a sve to moze i bez pic-a.Mene je samo zanimalo da li ukljucivanjem CP ili CPD moze da se desi nesto pa da pic nece da se obrise ? jer tad meni taj pic nebi vise koristio,ja neznam kako bih ga otkljucao tako da bih mogaos samo da ga bacim i sto je problem nemam ovde gde da ga kupim osim najblize u Nisu.
Reply


Messages In This Thread
RE: Potreban savet oko zakljucavanja pic-a od citanja i kopiranja - by MILANNN - 05-29-2015, 08:55 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)