Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SmartScope - Osciloskop za iPad / Android / Mac / PC
#57
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Gosha" data-cid="22192" data-time="1394051494">
<div>
<p><strong>Forum prvenstveno dozivljavam kao mesto gde mogu dobiti pomoc i li da nekome pomognem ako znam, nikako u komercijalne svrhe</strong>. Negde sam, cini mi se, napisao da se bavim mernom tehnikom (najvise osciloskopima) ali to ne zelim da komercijalizujem.</p>
<p><strong>Jeste malo off ali mislim da nikome nece smetati, svima kojima trereba bilo kakva pomoc (popravka, nabavka, preporuka.....) oko osciloskopa mogu slobodno da me kontaktiraju, sve sto budem mogao i znao rado cu im izaci u susret.</strong></p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Xexexe dosta samoreklamiranja........</p>
</div>
</blockquote>
<p>Bravo lafe..&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>btw, jos jedan tvoj zemljak je bio duhovit na slicnu temu...&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>To kako ti licno dozivljavas forum - tvoja stvar. Ja ti lepo kazem, nema potrebe da se teme spamuju sa "<span style="color:rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;">Da ne ispadne kao reklama ali ako te interesuje neki polovnjak javi se nas PP iskopacemo nesto", jer ce jos 10 njih sutra da radi to isto, imaju i halo oglase i kupi-prodaj pizde materine al im dosadno da vrte tamo...&nbsp;</span></p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Stavi to tamo gde je mesto za to (oglasi) i sve ok. Ili ako ne zelis nemoj da kvaris teme na ovaj nacin kao sto radis i opet sve ok. &nbsp;</p>
<p>Na ovu temu nema potrebe vise da se pise, sve je jasno.&nbsp;</p>
<p>Pozdrav.&nbsp;</p>
Reply


Messages In This Thread
SmartScope - Osciloskop za iPad / Android / Mac / PC - by Dude - 03-05-2014, 09:53 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)