Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Život je jedan i prolazan, ali lep
#39
@branko tod:
Sledeci put zovem na sire... mogao bi na forum da postujem novu temu pa ko dodje - dosao je... samo da smislim razlog... mozda pravljenje eridijuma 36 - eksplozivnog svemirskog modulatora Smile

@Ubledeli:
Moze to da se gleda sa vise strana, i pozitivno i negativno, zavisi kako ko i koliko duboko analizira... i koliko je ko mastovit... ali isto tako mislim da niko od mojih to nije gledao kao negativno i kao lose... da je tako oterali bi me u 3pm bez pardona... Smile Ali poenta je da je svima nama drago da pomognemo i zelimo da pomognemo, a kada trebamo da pomognemo sebi, tj. da se opustimo i uzivamo svi to "zrtvujemo" zarad nekih drugih "ciljeva", a kao sto tema kaze "Zivot je jedan i prolazan, ali lep". Zato sam se i zapitao da li je to sira pojava ili samo kod nas... Ali nekako mi cini da su se ljudi generalno dosta udaljili.... ne pricam samo o mom drustvu, vec sire gledano... Otuda to moje razmisljanje... da li sam u pravu ili ne - ne znam...

A sto se tice neslane sale... ja mislim da je sala bila potaman i to u svakom pogledu... ali ukusi se razlikuju... Smile
Reply


Messages In This Thread
RE: Život je jedan i prolazan, ali lep - by Dual - 07-07-2019, 04:00 PM
RE: Život je jedan i prolazan, ali lep - by Zvu - 07-08-2019, 02:20 PM
RE: Život je jedan i prolazan, ali lep - by TDA - 07-08-2019, 03:53 PM
RE: Život je jedan i prolazan, ali lep - by pakonja - 08-18-2019, 08:17 PM
RE: Život je jedan i prolazan, ali lep - by zare - 12-07-2021, 04:22 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)