Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cordova + BLE
#8
(04-29-2017, 06:53 AM)mikikg Wrote: Crni "promisi" u JS, ko je to izmislio voleo bih da znam da popricam nesto sa njim Smile
Da li znas da izmedju njegovog promisa i primljenog karaktera izmedju ima jedno 1M linija JavaScrip code-a minimummm? Smile
Taj koji je to pravio stvarno nije normalan i to su se razvukli od kulina bana da bi jednu operaciju odradio koja je u ASM par linija code-a, ne znam sta da ti kazem, probao sam Angular i odradio jedan projekat sa tim ali to je kostalo surovo CPU resursa da bi to radilo kako treba ...

https://www.youtube.com/watch?v=1e1zzna-dNw
Nisam nikad do sad imao potrebu da gledam u detalje sta im je ispod haube, ali na osvnovu broja korisnika, logicno mi je bilo da je kolko je vec moguce optiomalno, ali u svakom slucaju, taj deo moze relativno lako da se resi i bez promise-a nekom svojom prostom logikom.

Sto se tice videa koji si okacio, apsolutno se ne slazem oko dosta delova koje je naveo. Mislim, lik kuka kako ovo sto oni nude nista ne valja, a ne kaze nigde, da bi imao sve ovo sto oni nude, morao bi da potrosis X (poveci broj (pomnozen sa Y (opet poveca cena satnice) jer vec ulazis u deo koji nije bas za juniore)) programer sati, i da napravis nesto za svaku od celina koje ti trebaju, ili da kombinujes gomilu drugih resenja koje opet zahtevaju da ucis o svakoj od njih dodatno. E sad, dal ce neko da koristi NodeJS, Hadoop, Servicebus, i sl. ili ces da provedes vreme pisuci svoj protokol i izmisljajici toplu vodu ... sve to vec ide u stvar ukusa i stvar koliko vec neko hoce da plati (firma $ i vreme, ili ako neko radi za sebe, koliko ceni svoje vreme). Smile
Reply


Messages In This Thread
Cordova + BLE - by vsavic - 04-28-2017, 07:41 PM
RE: Cordova + BLE - by mikikg - 04-28-2017, 10:44 PM
RE: Cordova + BLE - by mikikg - 04-28-2017, 11:16 PM
RE: Cordova + BLE - by gorankg - 04-28-2017, 11:33 PM
RE: Cordova + BLE - by mikikg - 04-28-2017, 11:46 PM
RE: Cordova + BLE - by vsavic - 04-29-2017, 02:44 AM
RE: Cordova + BLE - by mikikg - 04-29-2017, 06:53 AM
RE: Cordova + BLE - by vsavic - 04-29-2017, 03:26 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)