Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 4.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sve i svašta
A i baćuške to pokupile od negde Big Grin
Make no mistake between my personality and my attitude.
My personality is who I am.
My attitude depends on who you are.

塞爾維亞文
Reply
A ja sam mislio da je Ruska osnovna škola malo bolja od naše. 136
Reply
Merni rezultati najnovijeg pojačavača snage koji je konstruisao Bruno Putzeys, i koji će se preko njegove nove firme prodavati kao modul:
https://www.audiosciencereview.com/forum...fier.7984/
Retko je u ovoj klasi videti poj. snage koji je po linearnosti bolji od svog linijskog ulaznog stepena, a i od većine linijskih pretpojačavača Smile .

Pogledajte i rang listu pojačavača snage ispitanih na tom forumu: po linearnosti, na vrhu je jedan analogni, zatim tri D-klase, jedan kompozitni sa LM3886, pa opet D-klasa.

Pozdrav
Reply
Naježio sam se.
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
NAD (New Acoustic Dimension) je pocetkom 5-og meseca potpisao ugovor sa Purifi Audio (B.Putzeys-P.Lyngdorf-L.Risbo) a od manjih proizvodjaca module na test su dobili Nord Acoustic u GB i Mivera Audio u USA. Ja se javljao al' nema odgovora. Sta cu kad sam sitna riba. Dobar je meni i IcePower sa modulom od 1200W Smile
Reply
"jedan kompozitni sa LM3886"

taj neurochrome 286 je po opisu, ako ne isti a onda prvi rodjak od Bate MM


Nego, da li netko zna kako i odakle je najbolje izvuci digitalni izlaz na AV receiveru?
Reply
Cao narode, nije me bas dugo bilo.
imam jedan problem: instalirao sam Npcap i pojavio se problem sa wifi-em, naime u device statusu mi pise *This device is not working properly because Windows cannot load the drivers required for this device. (Code 31)* e sad probao sam i da izbrisem Npcap al opet isto. ako je neko imao slicnih problema molio bih za pomoc
pozz
Simetricnost je odlika lepote!
Reply
Photo 
Reply
Žalosno...
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
Stara ali dobra Smile

https://www.youtube.com/watch?v=PEsV-8CVEaw
Reply
Dobra fora, ali ću ti dati -5 zbog šale na račun komšija. Smile
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
I ja -10 jer ne volim zubare...
Nisam niti pogledao video, a svaki puta kada se sjetim citata "Is it safe?" dobijem noćne more.
Reply
E ja sam dao +2 zbog kvalitetne... na bilo ciji racun... Smile Mnogo dobra fora... Smile
Reply
TDA, strah od toga da se ZEZAMO na  bilo čiji račun je najrigorozniji vid autocenzure. Toliko su svi u grču da se nešto ne shvati kao politički nekorektno da nas to vodi u neprirodan privid tolerancije. Sad nas ima šaka smrada i jednih i drugih. Do 2050 nas neće ostati ni polovina koliko nas je danas.

Nije tolerancija ne reći nešto. Tolerancija je reći nešto, a ne uvrediti na nacionalnoj ili verskoj osnovi. Tolerancija je pustiti nekoga da kaže i razmisliti o tome pre nego okarakterišemo kao negativno samo zato što je rekao pripadnik drugog plemena.

Sad svako ko je ikada pričao vic o Muji i Hasi da se samokazni. Uključujući i bosance Smile

Elem - malo opuštanja ne bi bilo na odmet. Ne samo tebi nego svima nama u globalu.

U to ime...

Za sarmu spremni !
Za krst časni i burek masni !

Smile
Reply
(08-16-2019, 09:56 PM)Khadgar2007 Wrote: I ja -10 jer ne volim zubare...
Nisam niti pogledao video, a svaki puta kada se sjetim citata "Is it safe?" dobijem noćne more.

Ej, nemaj straha. Ovaj klip predstavlja srbe kao likove koji ne mogu da budu dobri prema tebi, a da te nisu malo zajebavali pre toga. To bi mi smetalo na nacionalnoj osnovi da nije zaista tako Smile
Reply
(08-17-2019, 07:24 AM)Zvu Wrote: Sad svako ko je ikada pričao vic o Muji i Hasi da se samokazni. Uključujući i bosance Smile

E, a znas da se u Bosni vicevi pricaju o Sulji i Muji....a kako je dosla ova Demokratija, i to zabranise Big Grin
pa vicevi pocinju sa: bila dva slovenca: Suljček i Mujček Smile

pOz
Reply
Znam da su pre bili Haso i Huso - barem tako Doktor Nele Karajlić kaže Smile
Reply
(08-17-2019, 07:24 AM)Zvu Wrote: TDA, strah od toga da se ZEZAMO na  bilo čiji račun je najrigorozniji vid autocenzure. Toliko su svi u grču da se nešto ne shvati kao politički nekorektno da nas to vodi u neprirodan privid tolerancije. Sad nas ima šaka smrada i jednih i drugih. Do 2050 nas neće ostati ni polovina koliko nas je danas.

Nije tolerancija ne reći nešto. Tolerancija je reći nešto, a ne uvrediti na nacionalnoj ili verskoj osnovi. Tolerancija je pustiti nekoga da kaže i razmisliti o tome pre nego okarakterišemo kao negativno samo zato što je rekao pripadnik drugog plemena.

Sad svako ko je ikada pričao vic o Muji i Hasi da se samokazni. Uključujući i bosance Smile

Elem - malo opuštanja ne bi bilo na odmet. Ne samo tebi nego svima nama u globalu.

U to ime...

Za sarmu spremni !
Za krst časni i burek masni !

Smile

dadoh 5icu za ovaj post ne da bi te vratio u staro stanje stvari,već baš zato što se potpuno slažem.
i sam sam bio u grču od pošalica tog tipa kad sam došao u ovaj zapad,radi posla,i najčešće izbegavao takve šale pa čak se i samo-odvajao od društva (HR BIH RS ALB) kad bi oni počeli takve šale. vremenom sam shvatio da su se oni zapravo svaki put dobro nasmejali zajedno,i da im je to samo popravilo raspoloženje. nisam to kontO u početku ali vremenom mi je postalo jasno,da je svima koji su ovamo došli zapravo tek ovde postalo jasno ili makar jasnije ZAŠTO smo se tek tu našli. svi iz iste muke,potrebe...da skratim, očajnog stanja u zemlji iz koje smo. kad čovek sluša te priče i kad bi izuzeo imena gradova,država i političara a da se umesto njih pojavi ono "piiip" ne bi čovek znao ko je iz koje zemlje došao. sve iste priče,muke,problemi. ovde se najčešće ljudi zapitaju "koji nam je kur.c sve to trebalo,pa se zbog toga i ravnopravno\ije gledamo i doživljavamo.
trenutno kolega iz Banovaca i ja radimo za Albanca sa Kosova,kolega nam je Hrvat iz Županje,Hasan iz Bugarske a većina je sa Kosova ili iz Albanije. zna se ko je ko i šta mu je posao dok se radi,ali granica zdrave šale nema čim sat odzvoni podne (pauza) ili 16h (kraj radnog vremena).
sa Albancima sam krenuo svakako oprezno(najsvežiji rat smo imali protiv njih),ali nakon sednice dana jedan od njih koji zna srpski jezik opustio se i rekao da smo mi Srbi manje više isti kao ostali-ali da imamo sentiment za pesmu i da imamo dobre žene "e tu skidam kapu!". i tražio da mu ponovim neki niz naših pesama preko bluetooth zvučnika.
završava se na onom što je ninja napisao o budalama od severnog do južnog pola,sve je to isto ali i ostalo što nisu budale se od budala zapravo jednako razlikuje.
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
Najbolje opisana današnjica....
Reply
Big Grin

https://ћпп.срб/
In </code> we trust!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)