Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 4.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sve i svašta
18 -29 proba
Reply
Samo za ljude u trendu...i splavaruše.
https://www.kupujemprodajem.com/iphone-6...d=15736422
I can't be sorry, if I ain't always a saint
Like to be a nice guy, but don't blame me if I ain't
Reply
(10-26-2014, 11:14 PM)acivoj Wrote: Samo za ljude u trendu...i splavaruše.
https://www.kupujemprodajem.com/iphone-6...d=15736422

Hahaha, originalno nema sta. Moram ovo da okacim na FB.
Reply
Možda je ipak bolje uzeti ovakav drajver, nekako je jednostavnije i nema nikakvih unosa kodova, samo povezivanje i kalibracija motora?

1. TB6560 (1)
2. TB6560 (2)

Koji je bolje uzeti?
Reply
Obadva su na paralel portu , ako imas takav Pc!
Reply
Imam takav port na PC-u, ali možda i ovo može pomoći novijim matičnim pločama.?

http://www.ebay.com/itm/New-DB25-25-Pin-...2a3fd77df5
Reply
Big Grin neka se zna ko je gazda Big Grin

[Image: 2014%2B-%2B1]
"Ako kaniš pobjediti, ne smiješ izgubiti" - Grunf
Reply
Jedan savjet za one koji naručuju od Texasa besplatne uzorke. Od neki dan su zatvorili "pipu" i više ne šalju onima koji nemaju mail od firme ili možda fakulteta,ne pomaže niti mail od ISPa.Tako da ako imate nešto za naručiti učinite to ča prije. Ja sam uspio jučer naručiti jedan paketić a možda ću ovih dana ponovo.
Također ako netko ima za preporučiti kakav dobar OP za audio svrhe,a da je od Texasa bio bih zahvalan. Smile
Reply
Neko reče "samo za ljude u trendu!"

A triba imat i certifikat!!!



:-)
LP
Dragan
Reply
He he, a imam i istoimeno Apple servisno zastupništvo u Bg, kao i hotel sa tri zvezdice u Korenici blizu Plitvica :-)

Nego, ta vrsta čekića je prepoznatljiva po tome što ima dugačku i tvrdu dršku, i ko hoće da ga upotrebi mora se uhvatiti za istu dršku :-)

Izvin'te na šali
Reply
(10-25-2014, 11:40 PM)11277 Wrote: spava li iko večeras?! Smile koliko vidim više pišemo od 22:00 do 00:35 nego od jutros do 22:00 Big Grin
.
ko spava neka se javi! Smile

Prijavljujem se na brojnom stanju Smile
Reply
(10-30-2014, 05:06 PM)Macola Wrote: He he, a imam i istoimeno Apple servisno zastupništvo u Bg, kao i hotel sa tri zvezdice u Korenici blizu Plitvica :-)

Nego, ta vrsta čekića je prepoznatljiva po tome što ima dugačku i tvrdu dršku, i ko hoće da ga upotrebi mora se uhvatiti za istu dršku :-)

Izvin'te na šali

Ovo mi je jedno od lepših "Dobro jutara"! Big Grin
Reply
He he, kad vam klinci traze da "nacrtaju nesto za uciteljicu", moz' se desi da dobiju i ovako nesto, shemu nekog A/D konvertera Big Grin

Cera 1. razred … Smile
Ovog puta joj nista nisam "suflirao", sama precrtala sve, bas me prijatno "iznenadila" Wink
Mada sam nasao jednu greskicu, nema oznaka struje koja ulazi u IN+ … Big Grin

[Image: attachment.php?aid=10740]


Attached Files Thumbnail(s)

Reply
(11-01-2014, 02:10 PM)mikikg Wrote: Mada sam nasao jednu greskicu, nema oznaka struje koja ulazi u IN+ … Big Grin

Jel' bila u cosku zbog toga?! [Image: hihihi.gif]
Reply
Sjajno, pa dobro crta dete sto voli Smile ... Sama je rekla slobodan izbor Smile
Reply
He he, ja ljubomorno čuvam umetnički izraz mlade damice Jeje, koji sam dobio na poklon od nje.

Rekla mi je da se delo zove: "Život porodice elektrolitskih kondenzatora".

Reply
Hahaha!
Genijalno!
Vidi Sunce...
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
:-)

LP
Dragan
Reply
Stavi na Vukajliju! Mnogo je dobro! :-)
Reply
Ovo je klasicna navlakusa zadatak, izgleda 6x teze nego sto zaista jeste. :-) Mada je cale preterao sa ciframa, ako se nisam negde zajebao trebalo bi da je 87035975488.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 9 Guest(s)